Axapta w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej

Microsoft Business Solutions piinformował, że w marcu 2003 roku w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi został uruchomiony do celów edukacyjnych system Microsoft Business Solutions-Axapta.

Dwie licencje edukacyjne systemu dostarczyła firma Invar Consulting Sp. z o.o. , jeden z największych partnerów Microsoft Business Solutions. Jedna licencja została zainstalowana w Łodzi, druga w Sieradzu.

System Microsoft Business Solutions-Axapta będzie wykorzystywany przez studentów III roku specjalności Handel Elektroniczny, podczas ćwiczeń z przedmiotu Systemy Zintegrowane.

System pozwala na prowadzenie w praktyce nauki kierowania dowolną firmą. Na zajęciach będą wykorzystywane następujące funkcjonalności systemu:
ˇ Sprzedaż i dystrybucja
ˇ CRM
ˇ Gospodarka Materiałowa
ˇ Planowanie Produkcji
ˇ Rachunkowość Finansowa i Controlling

Zajęcia z wykorzystaniem systemu Microsoft Business Solutions-Axapta będą trwały jeden semestr.

„System Axapta ma na tyle rozwinięte funkcje, że można na jego przykładzie pokazać studentom większość istotnych elementów typowego systemu zintegrowanego. Jednocześnie jest łatwy do zrozumienia przez początkującego użytkownika. Ważne jest również przejrzyste środowisko graficzne i praca wielostanowiskowa. Dodatkową zachętą do stosowania tego właśnie systemu jest niewątpliwie wsparcie przez Microsoft – daje to gwarancję, że będzie to silny standard w skali międzynarodowej.” – powiedział Doktor Grzegorz Sowa, Prodziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania WSHE.

http://www.navision.com/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top