AXN rozpoczyna akcję promocyjną

Od wczesnych godzin porannych na wschodniej ścianie Pałacu Kultury i Nauki rozpoczęły się prace montażowe zespołu alpinistów. W dolnej części olbrzymiego billboardu wkrótce pojawi się 'portaledge' wykorzystywany przy wspinaczce wysokogórskiej, na szczególnie trudnych i pionowych ścianach.

Komunikat bijący z billboardu jest bardzo jasny: AKCJA NA WYSOKIM POZIOMIE.

Akcja na najwyższym poziomie została zainaugurowana podczas czwartkowego Adrenalina Party. Kulminacyjnym punktem urodzinowej nocy telewizji AXN był SKOK ADRENALINY. Było to jednocześnie mocne uderzenie, którym rozpoczęła się adrenalinowa akcja na ścianie. Prosto z Lucid Club, alpiniści udali się w stronę Pałacu Kultury i Nauki, niestety warunki pogodowe, bardzo silny wiatr, szczególnie odczuwalny w tym miejscu, opóźnił instalację konstrukcji do rana.

Partnerami medialnymi projektu stworzonego przez telewizję akcji AXN są Radiostacja i portal internetowy Interia.pl. Codziennie Warszawiacy mogą oglądać poczynania alpinistów, w Radiostacji pojawią się relacje na żywo, zaś w portalu Interia.pl internauci będą mogli podglądać zdjęcia robione bezpośrednio na ścianie. Sponsorem sportowych ubrań, które umożliwią tę niezwykłą próbę jest firma PM SPORT, wyłączny dystrybutor marki QUIKSILVER na polskim rynku.

http://www.axn.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry