B3System uruchamia nowy dział

Począwszy od listopada 2007 firma B3System S.A. uruchomiła nową gałąź działalności związaną z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej Klienta. Nowy dział oferuje rozwiązania i projekty techniczne oparte na rozwiązaniach firmy Microsoft.
Dział Rozwiązań Infrastrukturalnych będzie zajmował się opracowywaniem systemów i prowadzeniem projektów technicznych oraz wdrożeń związanych z rodziną systemów Windows, jak i produktów Microsoft wspierających bezpieczne i stabilne środowiska informatyczne. Potwierdzenie wysokich kompetencji specjalistów B3System S.A. w zakresie implementacji rozwiązań Microsoft mają stanowić otrzymane wyróżnienia: status Złotego Partnera Microsoftu oraz certyfikaty w poszczególnych obszarach kompetencji, związane z kwalifikacjami technicznymi pracowników firmy.

Spółka będzie kierować do swoich Klientów wszelkie usługi związane z obszarami Bezpieczeństwa, Infrastruktury i Komunikacji a także Business Solutions (dzięki spółce Navipro, będącej częścią Grupy Kapitałowej B3System). Nowy kierunek działania jest naturalną drogą na rozszerzenie oferty bezpieczeństwa IT, w której B3System S.A. jest liderem na polskim rynku. Rozwój Spółki jest elementem przyjętej strategii konsolidacji rynku bezpieczeństwa IT, która wdrażana jest przez m.in. poprzez budowanie grupy kapitałowej z innymi podmiotami: Navipro oraz HS Partner Pro-Test.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry