B3System uruchamia nowy dział

Począwszy od listopada 2007 firma B3System S.A. uruchomiła nową gałąź działalności związaną z bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej Klienta. Nowy dział oferuje rozwiązania i projekty techniczne oparte na rozwiązaniach firmy Microsoft.
Dział Rozwiązań Infrastrukturalnych będzie zajmował się opracowywaniem systemów i prowadzeniem projektów technicznych oraz wdrożeń związanych z rodziną systemów Windows, jak i produktów Microsoft wspierających bezpieczne i stabilne środowiska informatyczne. Potwierdzenie wysokich kompetencji specjalistów B3System S.A. w zakresie implementacji rozwiązań Microsoft mają stanowić otrzymane wyróżnienia: status Złotego Partnera Microsoftu oraz certyfikaty w poszczególnych obszarach kompetencji, związane z kwalifikacjami technicznymi pracowników firmy.

Spółka będzie kierować do swoich Klientów wszelkie usługi związane z obszarami Bezpieczeństwa, Infrastruktury i Komunikacji a także Business Solutions (dzięki spółce Navipro, będącej częścią Grupy Kapitałowej B3System). Nowy kierunek działania jest naturalną drogą na rozszerzenie oferty bezpieczeństwa IT, w której B3System S.A. jest liderem na polskim rynku. Rozwój Spółki jest elementem przyjętej strategii konsolidacji rynku bezpieczeństwa IT, która wdrażana jest przez m.in. poprzez budowanie grupy kapitałowej z innymi podmiotami: Navipro oraz HS Partner Pro-Test.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry