Badanie: Adkontekst dobrze postrzegany przez właścicieli serwisów

Opublikowano: 4 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Adkontekt poprosił wydawców serwisów internetowych i blogerów o udział w badaniu dotyczącym oceny oferty i zarobków. W badaniu wzięło udział 75 osób.

adkontekst_infografika_131Adkontekst w ostatnim okresie wprowadził wiele nowości w ofercie, najważniejsze z nich zostały pozytywnie ocenione przez wydawców. 67 proc. z nich pozytywnie ocenia emisję reklamy w formie wysuwanego layera. 61 proc. pozytywnie ocenia również możliwość wyświetlania reklam na zdjęciach. W badaniu pojawiło się również pytanie o nowy panel – 63 proc. ankietowanych uważa, że to dobry krok.

Adkontekst zdecydował się również na zadania pytania dot. zarobków – ponad 17 proc. badanych uważa, że zarobki w Adkontekst „nieco wzrosły” w porównaniu do zeszłego roku, 32 proc. ocenia, że są na podobnym poziomie, a jedynie 8 proc. osób zaznaczyło odpowiedź „trochę spadły”.

Wyniki badania przedstawiono również w formie infografiki.

Sylwester KozakBadanie: Adkontekst dobrze postrzegany przez właścicieli serwisów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.