Badanie: Adkontekst dobrze postrzegany przez właścicieli serwisów

Adkontekt poprosił wydawców serwisów internetowych i blogerów o udział w badaniu dotyczącym oceny oferty i zarobków. W badaniu wzięło udział 75 osób.

adkontekst_infografika_131Adkontekst w ostatnim okresie wprowadził wiele nowości w ofercie, najważniejsze z nich zostały pozytywnie ocenione przez wydawców. 67 proc. z nich pozytywnie ocenia emisję reklamy w formie wysuwanego layera. 61 proc. pozytywnie ocenia również możliwość wyświetlania reklam na zdjęciach. W badaniu pojawiło się również pytanie o nowy panel – 63 proc. ankietowanych uważa, że to dobry krok.

Adkontekst zdecydował się również na zadania pytania dot. zarobków – ponad 17 proc. badanych uważa, że zarobki w Adkontekst „nieco wzrosły” w porównaniu do zeszłego roku, 32 proc. ocenia, że są na podobnym poziomie, a jedynie 8 proc. osób zaznaczyło odpowiedź „trochę spadły”.

Wyniki badania przedstawiono również w formie infografiki.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry