Badzpierwszy.pl wdraża nowe oprogramowanie

Badzpierwszy.pl wdrożył nową wersję autorskiego oprogramowania pozycjonującego SEO Tune Management w wersji 2.0. System umożliwia Klientom www.badzpierwszy.pl na znalezienie się na czołowych pozycjach najpopularniejszych wyszukiwarek takich jak Google, Onet czy WP.
Rola Internetu w kształtowaniu polityki informacyjnej firm i instytucji dynamicznie wzrasta. Potrzeba dostępu do informacji spowodowała, że najczęściej otwieranymi witrynami są wyszukiwarki. Jednak dziś nie wystarczy już tylko być w wyszukiwarce, ale trzeba zostać w niej zauważonym. Średnio internauta zwraca uwagę na pierwsze dziesięć pozycji w pierwszej odsłonie wyszukiwarki, ignorując resztę pozycji. Dlatego tak duże znaczenie ma coraz bardziej popularny SEM, czyli Search Engine Marketing.

„Postawiliśmy sobie za cel stworzenie narzędzia, które pozwoli naszym Klientom być na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwarek.. W USA, Kanadzie oraz krajach UE dobrze wypozycjonowana witryna to podstawowa forma reklamy w Internecie. Taka forma promocji doskonale sprawdza się również u nas. Sposobów na bycie w pierwszej dziesiątce wyświetlonych linków jest kilka. Dwa najważniejsze z nich to linki sponsorowane i pozycjonowanie WWW (Search Engine Optimalization – SEO). Wdrożenie oprogramowania SEO TM v. 2.0 to budowanie przewagi konkurencyjnej Badzpierwszy.pl., które jednocześnie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi.” – powiedział Wiktor W. Kammer, Prezes Zarządu Mobile IT Group Poland sp. z o.o. właściciela marki Badzpierwszy.pl.

Najbardziej opłacalna metodą promocji dla firm i instytucji jest bez wątpienia SEO/SEM. Jest to metoda przejrzysta dla Internauty, bo nie jest powiązana z żadną formą reklamy. Dobrze zoptymalizowana witryna plasuje się w pierwszej dziesiątce wyświetlonych wyników. A to jest już gwarancją, że użytkownik wejdzie na nią podczas poszukiwań. Sam sposób dotarcia na wysoką pozycję nie jest jednak tak agresywny jak reklama. Klient sam, bez żadnego marketingowego wsparcia podejmuje decyzje o wejściu na stronę.

„Z uwagi na ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarek, system pozycjonujący musi być często dostosowywany do aktualnych wymagań, dzięki czemu zachowujemy swoją doskonałą skuteczność. Właśnie, dlatego obecnie jako jedyni w Polsce używamy autorskiego oprogramowania SEO Tune Management obecnie już w wersji 2.0” – wyjaśnia Bartłomiej Królikowski, główny programista Serwisu Reklamowego Badzpierwszy.pl

„Ze względu na swoją skuteczność Badzpierwszy.pl ma potencjał na stanie się jednym z czołowych graczy na polskim rynku promocji i reklamy Internetowej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu oferujemy Klientom zupełnie nową formę płatności. Firmy i instytucje zlecające nam pozycjonowanie swoich witryn w Badzpierwszy.pl nie płacą za optymalizacje, ale za jej skuteczność. W dostępnym on-line billingu uwzględniane są tylko opłaty za fakt znalezienia się promowanej witryny w pierwszej 10-tce wyświetlanych wyników.” – dodaje Wiktor W. Kammer, Prezes Zarządu Mobile IT Group Poland sp. z o.o. właściciela marki Badzpierwszy.pl.

www.badzpierwszy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top