Banah Group klimatycznie na WWW

Opublikowano: 15 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

banahgroup.pl pod taką domeną ruszyła nowa strona internetowa agencji full service – Banah Group. Koncepcja kreatywna oparta jest na idei wirtualnej mapy pogodowej, dzięki której użytkownik nie tylko poznaje profil firmy i jej specjalizację, ale także klimat samej agencji.

Witryna powstała głównie z myślą o obecnych i potencjalnych klientach firmy. Mogą zapoznać się z historią i obecną działalnością agencji, znaleźć informację o zakresie usług świadczonych przez Banah Group, a wkrótce także o narzędziach wykorzystywanych

w tworzeniu i realizacji efektywnej komunikacji marketingowej.

’Strefa Klientów', dział który prezentuje portfolio firmy. Poruszając się po kolejnych, oznakowanych wyspach można poznać listę dotychczasowych klientów Banah Group, a wybierając punkt docelowy na mapie, sprawdzić jakie działania marketingowe były realizowane w ramach dotychczasowej współpracy, a także pobrać pliki prezentujące kampanie telewizyjne, prasowe, outdoor oraz materiały POS.

Na szczególną uwagę zasługuje dział nazwany przewrotnie 'Demografia', gdzie kluczowi pracownicy Banah Group w niekonwencjonalny sposób mówią o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach.

’Centrum informacji' stanowi wirtualne biuro prasowe Banah Group. Tutaj zarówno dziennikarze, jak i klienci odnajdą najnowsze informacje prasowe dotyczące działalności firmy, sukcesów rynkowych, jak i zmian personalnych.

http://www.banahgroup.pl

Sylwester KozakBanah Group klimatycznie na WWW

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.