Banah Group klimatycznie na WWW

banahgroup.pl pod taką domeną ruszyła nowa strona internetowa agencji full service – Banah Group. Koncepcja kreatywna oparta jest na idei wirtualnej mapy pogodowej, dzięki której użytkownik nie tylko poznaje profil firmy i jej specjalizację, ale także klimat samej agencji.

Witryna powstała głównie z myślą o obecnych i potencjalnych klientach firmy. Mogą zapoznać się z historią i obecną działalnością agencji, znaleźć informację o zakresie usług świadczonych przez Banah Group, a wkrótce także o narzędziach wykorzystywanych

w tworzeniu i realizacji efektywnej komunikacji marketingowej.

‘Strefa Klientów’, dział który prezentuje portfolio firmy. Poruszając się po kolejnych, oznakowanych wyspach można poznać listę dotychczasowych klientów Banah Group, a wybierając punkt docelowy na mapie, sprawdzić jakie działania marketingowe były realizowane w ramach dotychczasowej współpracy, a także pobrać pliki prezentujące kampanie telewizyjne, prasowe, outdoor oraz materiały POS.

Na szczególną uwagę zasługuje dział nazwany przewrotnie ‘Demografia’, gdzie kluczowi pracownicy Banah Group w niekonwencjonalny sposób mówią o sobie, swoim doświadczeniu i zainteresowaniach.

‘Centrum informacji’ stanowi wirtualne biuro prasowe Banah Group. Tutaj zarówno dziennikarze, jak i klienci odnajdą najnowsze informacje prasowe dotyczące działalności firmy, sukcesów rynkowych, jak i zmian personalnych.

http://www.banahgroup.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry