Bankier.pl dla Polskich Książek Telefonicznych

Portal finansowy Bankier.pl przygotował specjalną sekcję w serwisie www.PKT.pl – Serwis Bankowy. Dzięki nawiązanej współpracy przydatne informacje oraz narzędzia finansowe są już dostępne dla osób korzystających z internetowej witryny Polskich Książek Telefonicznych.

„Serwis www.PKT.pl to nie tylko baza teleadresowa firm i instytucji. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom informacyjnym naszych użytkowników rozwijamy również serwisy tematyczne. Bankier.pl posiada ciekawy i profesjonalny kontent finansowy, dlatego przy tworzeniu Serwisu Bankowego, był dla nas bardzo dobrym partnerem.” – mówi Mariusz Wojciechowski, Szef Projektu w PKT Sp. z o.o.

W nowym serwisie wyróżnione zostały trzy działy: Giełda, Finanse oraz Wzory umów. W pierwszym z nich poszukujący aktualnych notowań znajdą aktualizowane na bieżąco notowania akcji GPW oraz kursy średnie NBP 25 najważniejszych walut.

W dziale Finanse znajdziemy z kolei funkcjonalne wyszukiwarki umożliwiające odnalezienie produktu finansowego – konta lub kredytu – najlepiej spełniającego nasze wymagania. W przypadku rachunku bankowego mogą to być na przykład wysokość opłat za prowadzenie konta, wysokość oprocentowania czy opłat za dokonanie przelewu. Wyszukiwarka analizuje zadane przez nas kryteria i spośród pełnej oferty rynkowej odnajduje produkty najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Wybrane produkty finansowe można od razu zamówić on-line.

Jeśli poszukujemy najbliższego bankomatu lub oddziału wybranego banku możemy łatwo odnaleźć je korzystając z umieszczonych w Serwisie Bankowym wyszukiwarek. Z pewnością przydatne okazać się mogą również wzory umów.

„Dysponujemy szerokimi, stale aktualizowanymi zasobami informacji ekonomicznych oraz narzędzi finansowych. Naszą misją jest dostarczanie ich do jak najszerszego grona internautów, a współpraca z Polskimi Książkami Telefonicznymi jest właśnie kolejnym krokiem w tym kierunku.” – mówi Piotr Wąsowski, Członek Zarządu Ds. Rozwoju i Marketingu Bankier.pl S.A.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top