Bankier.pl także po godzinach

Opublikowano: 4 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal finansowy Bankier.pl uruchomił nowy serwis 'Po godzinach'. W gruntownie przebudowanej części portalu czytelnicy znajdą zebrane ze specjalistycznej prasy i serwisów internetowych informacje o aktualnych trendach, nowych produktach na rynku czy ciekawych sposobach spędzania wolnego czasu. Finanse, biznes, gospodarka – to tematy, które przyciągają większość czytelników na strony portalu Bankier.pl. Jednakże praktycznie każdy, w przerwie między śledzeniem zmagań na rynkach finansowych, miewa czasem ochotę na odrobinę rozluźnienia. Z takich powodów powstała niegdyś idea serwisu 'Po godzinach', funkcjonującego od blisko 2 lat w ramach Bankier.pl.

'Zauważyliśmy, że nasi czytelnicy równie chętnie sięgają po informacje luźniej powiązane z tematyką finansową. Chcą czytać także o swoich zainteresowaniach i sposobach spędzania wolnego czasu. W rezultacie w serwisie 'Po godzinach' zebraliśmy szeroki, a jednocześnie sprofilowany pod kątem naszego odbiorcy, zakres informacji.' – mówi Justyna Bundyra, redaktor prowadząca 'Po godzinach' w Bankier.pl.

Wysoką jakość serwisu udało się zapewnić dzięki współpracy z wieloma partnerami, wyspecjalizowanymi w określonej tematyce. Na 'Po godzinach' znajdziemy treści z takich tytułów prasowych jak Świat Podróży, Poznaj Świat, Zdrowie, Art&Business, Laif, Podróże, Fluid, z serwisów internetowych m.in. Filmweb, 4fun tv, Hacking.pl, Wirtualne Media, Sports.pl, SportoweFakty.pl, Samar, Mojeauto.pl, Fashion tv czy serwisu satyrycznego Sadurski.com.

'Miesięcznik Art & Business kierowany jest do podobnej grupy odbiorców co Bankier.pl. Współpraca z portalem daje nam więc możliwość promocji marki Art & Business wśród ludzi biznesu, menedżerów czy finansistów, którzy na co dzień odwiedzają strony Bankier.pl' – mówi Katarzyna Włodarska, Dyrektor Instytutu Promocji Kultury, wydawcy miesięcznika Art&Business.

http://www.bankier.pl/pogodzinach/

Sylwester KozakBankier.pl także po godzinach

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.