Bankier.pl udostępnił kompendium wiedzy o lokatach

Serwis finansowy Bankier.pl znacząco poszerzył zakładkę Lokaty. Internauci mogą znaleźć w niej informacje o nowościach produktowych, liczne raporty, rankingi, poradniki oraz nową porównywarkę lokat.

Bankier.pl udostępnił zmodyfikowane, funkcjonalne kompendium wiedzy o lokatach. Na stronie publikowane są aktualne informacje o nowościach produktowych dostępnych w ofercie instytucji finansowych, szczegółowe raporty i precyzyjne rankingi. Znajdują się tu również praktyczne poradniki oraz porady ekspertów. Artykuły z tej sekcji poruszają problemy, z którymi spotykają się osoby poszukujące najbardziej zyskownej lokaty bankowej. Odwiedzając zakładkę Lokaty (pod tym linkiem), można dowiedzieć się między innymi, na co zwracać uwagę, a czego unikać podczas zakładania lokaty.

Zaawansowana porównywarka lokat nie ogranicza się do znalezienia i porównania lokat spełniających podstawowe kryteria, takie jak kwota, okres, oprocentowanie czy dostępność lokaty w placówce bądź w Internecie. Jej unikatową cechą jest wyszukiwanie lokat o krótszym niż zadany czasie trwania, jeżeli będą one dla odbiorcy korzystniejsze. Porównywarka pozwala również wyróżnić oferty, które nie wymagają posiadania rachunków w banku.

Nowa zakładka na portalu Bankier.pl to także liczne narzędzia, kalkulatory, wyszukiwarki. „Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji wyszukiwania lokat w porównywarce, użytkownicy mogą precyzyjnie dopasować swoje wymagania, skonfrontować różne oferty z rynku i wybrać tę, która najbardziej im odpowiada” – mówi Natalia Galińska, redaktor prowadzący sekcji Finanse Osobiste.

Bankier.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top