Bankier.pl uruchomił Fly.Bankier.pl

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Bankier.pl przy współpracy z eSKY.pl, portalem w segmencie sprzedaży biletów lotniczych on-line, uruchomił nowy serwis Fly.bankier.pl. Korzystając z  Fly.bankier.pl Użytkownicy mogą wyszukiwać i rezerwować bilety lotnicze oraz pokoje w hotelach na całym świecie.

Na stronach portalu Bankier.pl uruchomiono serwis Fly.bankier.pl. Na Użytkowników czekają narzędzia stworzone przez eSKY.pl, służące do wyszukiwania oraz rezerwowania biletów lotniczych. Dodatkowo usługa pozwala na wyszukiwanie oraz rezerwowanie miejsc noclegowych w Polsce i na całym świecie. Portal eSKY.pl zapewnił Użytkownikom Bankier.pl dedykowaną infolinię, przez którą można dokonywać rezerwacji oraz zasięgać porad ekspertów z eSKY.pl.

Dzięki połączeniu sił Bankier.pl i eSky.pl Użytkownicy otrzymali serwis, przy pomocy którego mogą szczegółowo zaplanować zarówno wyjazd turystyczny, jak również podróż służbową. Nowy serwis poszerzył zakres usług oferowanych Użytkownikom przez Bankier.pl. – mówi Roman Bryś, Członek Zarządu Bankier.pl S.A.

Internauci korzystający z Bankier.pl to w dużej mierze specjaliści, przedsiębiorcy oraz pracownicy wyższego szczebla. Przy tym ludzie ciekawi świata, mobilni, odbywający częste podróże.

Serwis Fly.bankier.pl został stworzony z myślą o potrzebach tej ważnej i wymagającej grupy odbiorców.

http://fly.bankier.pl/

Tomasz UchańskiBankier.pl uruchomił Fly.Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski