Bankier.pl z Radiem WAWA uruchomił nową usługę audio

Portal Finansowy Bankier.pl przy współpracy z Radiem WAWA uruchomił w oparciu o technologię podcastingu – serwis Audio News Bankier.pl. Poranny serwis gospodarczo-ekonomiczny jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Bankier.pl.
Bankier.pl, ekspert finansowego segmentu Internetu uruchomił przy współpracy z Radiem WAWA nową usługę audio działającą w oparciu o technologię podcastingu. Serwis Audio News Bankier.pl jest dedykowanym kanałem biznesowym zgodnym z masowo uznaną na świecie i coraz bardziej popularną w Polsce usługą dostarczania podcastów na urządzenia odtwarzające pliki MP3.

Subskrypcja jest możliwa w oparciu o technologię RSS. Codziennego zestawu informacji ekonomiczno-gospodarczych można słuchać bezpośrednio na stronach portalu Bankier.pl, a także za pomocą odtwarzaczy plików MP3, telefonów komórkowych wyposażonych w odpowiednie oprogramowanie, iPoda lub też innego odtwarzacza muzycznego. Wystarczy komputer lub inne urządzenie posiadające dostęp do Internetu i odtwarzające pliki MP3 oraz oprogramowanie pobierające i katalogujące transmisje na podstawie informacji zawartych w publikowanych razem z podcastami plikach RSS.

Po jednorazowym subskrybowaniu kanału Audio News Bankier.pl słuchacze otrzymują codziennie aktualne informacje ekonomiczno-gospodarcze dostarczane dzięki współpracy redakcji Bankier.pl i Radia WAWA.

Uruchomienie kolejnego po Bankier.TV kanału dystrybucji treści jest naturalnym krokiem mającym na celu zaoferowanie jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty przekazu biznesowych treści portalu – mówi Tomasz Jażdżyński prezes zarządu Bankier.pl. Jest to dla nas tym bardziej cenne, że udało nam się pozyskać do tej współpracy wiarygodnego i sprawdzonego partnera w postaci Radia WAWA – dodaje Jażdżyński.

– Na świecie obserwujemy dość wyraźny trend wśród biznesmenów i kadry menedżerskiej, która ceniąc sobie każdą minutę korzysta bardzo chętnie z tego rodzaju biznesowych serwisów audio subskrybowanych na urządzenia mobilne – mówi Stefan Bielau prezes Radio WAWA.

– Zarówno w drodze do pracy jak i z pracy każdy z użytkowników ma możliwość słuchania interesujących go informacji w wybranej kategorii tematycznej i co najważniejsze w czasie i miejscu, które on sam wybierze. Celem tego projektu jest połączenie techniki i wiedzy Bankier.pl oraz  potencjału Radia WAWA po to, aby wspólnie spełnić rosnące oczekiwania naszych klientów – dodaje Bielau.

W ramach uruchomionego serwisu Audio News Bankier.pl jest możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania 1 z 5 odtwarzaczy iPod Shuffle.

Cała aktywność ma na celu promowanie idei podcastingu w Polsce przy jednoczesnym rozwoju prezentowanych treści biznesowo-finansowych przez portal Bankier.pl.

W chwili obecnej redakcja Bankier.pl publikuje dziennie ponad 160 informacji dotyczących: gospodarki, informacji ze spółek i parkietu giełdowego oraz rynków międzynarodowych. Na portalu znajduje się także codzienny przegląd prasy gospodarczo-ekonomicznej, relacje i komentarze video reporterów Bankier.TV, a uruchomione obecnie informacje w postaci audio będą uzupełnieniem dla wszystkich materiałów obecnie dostarczanych przez Bankier.pl

www.bankier.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry