Bankierowi rośnie konkurencja

Pełną parą rusza serwis www.FinanseOsobiste.pl poświęcony tematyce inwestowania i oszczędzania. Wygląda na to, że z powodzeniem może konkurować ze znacznie większymi portalami finansowymi np. bankier.pl
Wybór kredytu, lokaty, funduszu inwestycyjnego czy inwestowanie na giełdzie nie jest trudne -przekonuje Tomasz Bar, właściciel serwisu. Chciałbym, żeby Polacy zrozumieli, że pieniądze naprawdę leżą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odpowiednia wiedza.

Wokół finansów zrodziło się niepotrzebnie wiele mitów np. że tylko wybrani mogą być zamożni i czerpać korzyści z możliwości jakie stwarza rynek. Autor dzieli się wiedzą, którą zdobywał przez lata. Osoby myślące poważnie o swojej finansowej przyszłości, nie będą zawiedzione.

Na www.FinanseOsobiste.pl znajdziemy m.in. informacje na temat lokat, kart kredytowych, kredytów mieszkaniowych, pasywnego dochodu czy jak rozpocząć działalność inwestora giełdowego. Do tego mnóstwo praktycznych porad dotyczących finansów osobistych i ekonomii. Autor pomyślał również o bardziej wymagających użytkownikach udostępniając im usługę monitoringu nowych produktów finansowych.

Zawartość merytoryczna będzie systematycznie poszerzana, ale już dziś można znaleźć na stronie ok. 80 artykułów. Napisałem je tak, żeby zrozumiał je przeciętny Kowalski.  Obecne na rynku portale finansowe kierują swoją ofertę do bardziej zaawansowanych. Ja chciałbym pokazać wszystko od postaw i zachęcić do budowania swojej finansowej przyszłości każdego, kto jeszcze tego nie zaczął – dodaje Tomasz Bar.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top