Bankowość internetowa BOŚ w nowej szacie

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

SUPERMEDIA Interactive w ramach współpracy z BOŚ S.A. przygotowała nowy layout stron dla bankowości internetowej. Zmiany mają na celu uzyskanie spójności wszystkich serwisów BOŚ S.A.

Grafika dostosowana jest do layoutu nowego serwisu korporacyjnego, który został wdrożony w zeszłym roku. Została wprowadzona na wszystkich podstronach serwisu bosbank24.pl. Opracowano również nowy layout serwisów transakcyjnych „BOŚBank24 Twoje e-Konto” (dla klientów indywidualnych) oraz BOŚBank24 iBOSS (dla klientów korporacyjnych).

Piotr Pospieszny, Account Manager SUPERMEDIA Interactive, odpowiedzialny za realizację projektu, mówi:

Podstawowym celem projektu jest uzyskanie spójności wszystkich serwisów BOŚ S.A. i tym samym wzmocnienie wizerunku marki w Internecie. Nowy projekt wprowadza również drobne zmiany funkcjonalne, zmodyfikowano nawigację oraz dostęp do wybranych modułów. Odświeżona grafika, nowe zakładki i sekcje, klawiatura wirtualna, czy kalendarz z wyborem daty na kliknięcie, to tylko niektóre zmiany, które wprowadzono na stronach logowania i stronach transakcyjnych.

SMI przygotowała projekt graficzny i szablony HTML. Wdrożeniem zajęła się spółka Asseco Poland, która jest autorem systemów transakcyjnych BOŚ S.A. SUPERMEDIA Interactive współpracuje z BOŚ Bankiem od 2002 roku.

bosbank24.pl

Tomasz UchańskiBankowość internetowa BOŚ w nowej szacie

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski