Bardziej mobilny SKID 8.10

MacroSoft Szczecin współpracuje z SOFTLINE w zakresie rozwiązań mobilnych. Firmy stworzyły wspólną ofertę dotyczącą systemu SKID i oprogramowania do obsługi sprzedaży mobilnej Porto-VAN, Porto-PARTNER oraz Porto-Magazynier. Aplikacje najnowszej wersji SKID 8.10 MacroSoftu zostały przystosowane do pracy z przenośnymi urządzeniami firmy Psion-Teklogix.

SKID został dostosowany do współpracy z urządzeniami Workabout Scanner MX i Workabout MX. Zastosowane technologie znakomicie sprawdzają się w handlu i w przemyśle charakteryzując się wysoką szybkością przetwarzania danych. Rozwiązania umożliwiają szybkie wyszukiwanie towarów w dużych rejestrach (ok. 6000 pozycji) oraz współpracę z drukarkami termicznymi. Zastosowanie technologii SOFTLINE w aplikacjach MacroSoftu wyeliminuje z procedur sprzedaży wykorzystanie papierowych druków zamówień i wpłynie na uszczelnienie systemu windykacji. Bezpośrednia współpraca urządzeń Workabout z modułem MAGFAKT pozwoli na stały monitoring tendencji sprzedażowych skorelowanych z posiadanymi stanami magazynowymi. Dzięki elektronicznemu wysyłaniu zamówień bezpośrednio od klienta, handlowcy zyskają czas na obsługę większej ilości kontrahentów, gdyż z zamówienia są bezpośrednio przekazywane do systemu SKID.

Wprowadzenie mobilnych rozwiązań w aplikacjach MacroSoftu stało się możliwe dzięki zastosowaniu nowego rozwiązania firmy technologii ApplicationSERVER. Trójwarstwowa architektura najnowszej wersji SKID 8.10 zapewnia niezakłóconą zdalną pracę z każdego miejsca na ziemi przy niewielkich wymaganiach przesyłu danych.

Obsługa aplikacji MacroSoftu z użyciem urządzeń Workabout opiera się na protokole HTTP a jej zasadniczą zaletą jest silna kompresja danych w obydwu kierunkach. Komunikacja odbywa się poprzez sieć komórkową z użyciem technologii GPRS.
Kolejnym etapem współpracy obu firm ma być przygotowanie oprogramowania SKID do pracy handlowców przy pomocy telefonów komórkowych Sony Ericsson P800.

http://www.macrosoft.pl
http://www.softline.net.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top