BCC ekspertem w SAP NetWeaver

Otwarta platforma integracyjno-aplikacyjna SAP NetWeaver to obecnie jedno z najważniejszych rozwiązań w ofercie SAP. Platforma ta pozwala łatwo łączyć systemy SAP ze wszystkimi najważniejszymi produktami i technologiami IT dostępnymi na rynku. SAP NetWeaver integruje procesy w rozbudowanych środowiskach IT zarówno wewnątrz danego przedsiębiorstwa, jak i pomiędzy partnerami biznesowymi.

Scala takie technologie internetowe, jak http, XML oraz usługi WWW. Zapewnia przy tym otwartość i współpracę ze środowiskami Microsoft.NET i J2EE. Wykorzystanie platformy SAP Netweaver jest rekomendowane przedsiębiorstwom m.in. przez analityków Gartner Group. SAP NetWeaver zabezpiecza wcześniejsze inwestycje klientów w systemy informatyczne innych dostawców dzięki możliwości łączenia ich i wymianie danych z rozwiązaniami SAP.

Tytuł Partner Ekspert SAP NetWeaver jest potwierdzeniem wysokich kompetencji i doświadczenia BCC w zakresie usług integracyjnych związanych z SAP. BCC od wielu lat, wdrażając i rozwijając system SAP u klientów, zajmuje się także jego integracją z innymi aplikacjami. Klienci BCC mają tym samym gwarancję współpracy z partnerem posiadającym jednocześnie doświadczenie wdrożeniowe i integracyjne, co zapewnia im pełen zakres wsparcia przy rozwoju SAP jako głównej platformy IT w firmie.

Konsultanci BCC uczestniczyli w pierwszych wdrożeniach komponentów SAP NetWeaver – Exchange Infrastructure (narzędzia integrujące systemy SAP z innymi aplikacjami) oraz SAP Enterprise Portal (portale internetowe, aplikacje udostępniające dane w portalu). Konsultanci BCC przekazują także umiejętności wykorzystania języka Java (J2SE i J2EE) jako języka rozwoju aplikacji, jakie wchodzą w skład SAP NetWeaver, organizując i prowadząc liczne warsztaty i szkolenia.

http://www.bcc.com.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry