BeComo dla brytyjskiego Klienta

BeComo SA realizuje zamówienie dla angielskiej firmy Bench Marque Ltd, która świadczy usługi edukacyjne. Przygotowywana aplikacja pomoże usprawnić działanie regionalnych biur firmy, aby lepiej zarządzać inspekcjami rządowymi w Wielkiej Brytanii.

“BeComo po raz drugi (poprzednio wykonaliśmy serwis dla e-bidta.com) pozyskało Klienta poza Polską. Kontrakt z brytyjską firmą jest dla nas ważny, ponieważ zyskujemy doświadczenie we współpracy z firmami z Europy Zachodniej, dostosowując swoje standard działania do ich potrzeb” – mówi Piotr Norski Prezes Zarządu BeComo SA. “Wierzę, że to dopiero początek wspólnego działania. Będzie nam z pewnością jeszcze łatwiej otrzymać kolejne kontrakty, kiedy Polska przystąpi do Unii Europejskiej” – dodaje Piotr Norski.

Głównym zadaniem zaoferowanego rozwiązania, jest usprawnienie obecnie używanego systemu do przeprowadzania inspekcji w szkołach w Wielkiej Brytanii. Firma Bench Marque Ltd jest jedna z kilku, które organizują takie inspekcje. Wizytacje przeprowadzane są dwa lub trzy razy do roku, w czterech rodzajach szkół.

Dotychczasowa aplikacja działała w architekturze klient – serwer, oznaczało to, że nie było centralnej bazy danych z wynikami inspekcji i danymi na temat inspektorów, dlatego pojawiały się problemy z synchronizacja posiadanych informacji. Nowa wersja aplikacji jest oparta o interfejs webowy, dostęp jest możliwy poprzez przeglądarkę internetowa. Wdrożenie nowej aplikacji pozwoli na szybsze i sprawniejsze działanie systemu kontroli, powstanie jedna scentralizowana baza wykonanych kontroli
i inspektorów, którzy je przeprowadzają.

Przy konstruowaniu aplikacji wykorzystano technologię PHP do tworzenia stron WWW oraz bazę danych PostgreSQL. Termin realizacji mija 30 grudnia 2003, jednak aplikacja jest niemal gotowa, Klient otrzyma ją jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

http://www.becomo.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry