BeComo dla Klientów Biznesowych TP

Opublikowano: 3 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

BeComo SA zawarła umowę z Pionem Klientów Biznesowych TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ. Dzięki porozumieniu oferta spółki informatycznej będzie prezentowana kluczowym Klientom TP.

„Umowa z TELEKOMUNIKACJĄ POLSKĄ jest ogromną szansą, aby pozyskać nowych Klientów. Pracownicy Pionu Klientów Biznesowych oprócz oferty TP, będą też prezentować i rekomendować nasze usługi najważniejszym firmom w Polsce – mówi Piotr Norski Prezes Zarządu BeComo SA. – W 2003 roku nasze obroty zamkną się na poziomie dwóch mln złotych. W roku 2004 planujemy zwiększenie przychodów do około 10 mln zł. Mam nadzieję, że dzięki umowie z PKB uda nam się zrealizować znaczącą część zaplanowanych przychodów – dodaje Piotr Norski.”

Spółka oferuje innowacyjne rozwiązania, które charakteryzują się wysoką efektywnością. BeComo pozyskała niedawno ważnych Klientów: NextiraOne, Alcatel, Andersen Business Counsulting, Sigurd Magsmann NNG.

http://www.becomo.com

Sylwester KozakBeComo dla Klientów Biznesowych TP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.