BeComo przygotował prezentację oferty bonów towarowych

Bonus Systems Polska to jedną z większych firm w Polsce, która emituje bony towarowe. Spółka akcyjna o kapitale polsko-angielskim, zajmująca się wprowadzaniem
i obsługą nowoczesnych systemów motywacyjnych i premiowych.

Serwis WWW przygotowany przez BeComo, prezentuje gamę produktów od bonów podarunkowych, przez bony premiowe i żywieniowe oraz kartę Bonus + łączącą w sobie zalety elektronicznej karty płatniczej oraz tradycyjnego bonu towarowego. Strona Internetowa oprócz prezentacji oferty, daje również możliwość zamówienia bonów poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej lub faks (do wykorzystania są załączone wzory formularzy).

Osoby które chcą poznać możliwości wykorzystania bonów, mogą uzyskać informacje w sekcji „Regulacje Prawne”. Dla pracodawcy pomocne są również, schematy prezentujące zalety włączania w system wynagradzania bonów towarowych.

Tworząc serwis WWW specjaliści z BeComo wykorzystali system RedDot, co pozawala na łatwe i szybkie zmiany w zawartości i objętości serwisu. Jest to kolejne wdrożenie systemu RedDot przy budowie serwisu internetowego wykonane przez BeComo.

http://www.bonussystems.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top