Becomo S.A. dla Omnires

Opublikowano: 23 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Dla stałego Klienta, firmy Omnires firma Becomo S.A. wykonała wizerunkowy serwis nowej serii produktów do łazienek „Plus”.

Seria „Plus” łączy, baterie i akcesoria łazienkowe w jedną linię produktów. Seria ta powstała w wyniku współpracy dwóch firm: Carlo Nobili S.p.A. Rubinetterie (drugi pod względem wielkości producent armatury łazienkowej i kuchennej we Włoszech) i Colombo Design S.p.A. (znany i ceniony producent akcesoriów łazienkowych i okuć do drzwi i okien ). Połączyły one swoje siły i zaprezentowały wspólną linie armatury łazienkowej oraz kuchennej z akcesoriami łazienkowymi pod nazwą „Plus”.

„Naszym zadaniem było przygotowanie wizerunkowej prezentacji serii w Internecie oraz w wersji off-line” – powiedział Jakub Anioł, kierownik projektu.

W tym celu została użyta technologia flash, która daje wysokie możliwości animacji i ciekawej prezentacji wszystkich produktów serii. Przygotowany serwis WWW ma przede wszystkim w swoim założeniu położyć nacisk na prezentację produktu ukazując zastosowanie w nim najnowocześniejszej technologii i funkcjonalności projektu.

http://www.nobili.pl

Sylwester KozakBecomo S.A. dla Omnires

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.