Będzie kolejka po domeny .eu

Opublikowano: 27 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W związku z kolejną fazą rejestracji domen .EU (Landrush II) firma Domeny.pl wprowadziła nową usługę „EU-Express”. Przeznaczona jest ona dla przedsiębiorców, którzy nie mogli nabyć domen unijnych podczas pierwszych etapów ich rejestracji.

Usługa ta adresowana jest do firm, których wnioski na domeny .eu zostały odrzucone lub z innych powodów nie było szans na ich rejestrację. – „EU-Express” daje możliwość polskim firmom ustawienia się w pierwszej kolejności po domeny unijne. A podczas rejestracji po 7 czerwca, podobnie jak w przeszłości, liczyć się będzie zasada: „Kto pierwszy, ten lepszy”. Im wyżej będziemy w kolejce, tym większa szansa na zdobycie domeny – mówi Wojciech Dyląg z Domeny.pl – Dzięki  usłudze będzie można wyprzedzić konkurencję w walce o ciekawą nazwę domeny – dodaje.

Według W. Dyląga w ciągu ostatnich kilku dni zgłosiło się kilkadziesiąt polskich firm, którym z różnych powodów nie udało się zarejestrować własnych domen .eu. – Działo się tak z powodu uchybień formalnych, tj. nie wysłania w terminie dokumentów lub niezgodności nazwy domeny ze znakiem towarowym. To eliminowało firmy z walki o domeny. Teraz jest ostatni dzwonek, aby je zdobyć – tłumaczy Wojciech Dyląg.

W ramach usługi „EU – Express” dostępne są dwa warianty: „Landrush II Express” i „Landrush II Standard”. Ich odbiorcy będą mogli wziąć udział także w specjalnych promocjach oferowanych przez Domeny.pl.

www.domeny.pl

Hanna LaskowskaBędzie kolejka po domeny .eu

Podziel się!

O autorze

hania