Bezpłatne szkolenie o dotacjach w biznespartner.pl

Opublikowano: 14 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

10 kwietnia portal biznespartner.pl uruchomił bezpłatne szkolenie pt: „I Ty Przedsiębiorco możesz otrzymać dotację”. Skierowane jest ono do kadry kierowniczej i właścicieli małych i średnich firm. Dzięki szkoleniu przedsiębiorcy dowiedzą się, co trzeba zrobić, aby skorzystać z dotacji oferowanych z programów Phare 2000.

Celem szkolenia jest edukacja menedżerów i właścicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie sposobów pozyskiwania dotacji z przedakcesyjnych funduszy unijnych.

Dzięki e-learningowemu szkoleniu potencjalny beneficjent będzie mógł wirtualnie pokonać drogę od wyboru dotacji poprzez wypełnienie odpowiednich dokumentów aż po jej „otrzymanie”. Warunkiem koniecznym do przebycia szkolenia jest posiadanie komputera oraz dostęp do Internetu.

Autorem szkolenia jest BiznesPartner.pl- portal dla małych i średnich przedsiębiorstw. Konsultacji merytorycznych przy tworzeniu treści kursu udzielali doradcy z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Platformą e-learningową jest Centrum Szkoleniowe „Akademia” firmy Brawo. Program zrealizowano przy współpracy z Urzędem Komitetu Integracji Europejskiej w ramach Konkursu otwartego dla mediów – 2003.

Szkolenie „I Ty Przedsiębiorco możesz otrzymać dotację” jest drugim ze szkoleń przygotowanych przez BiznesPartner.pl i opublikowanym na stronach tego portalu. Poprzednie bezpłatne szkolenie e-learning („I Ty możesz zostać przedsiębiorcą”) skierowane jest do wszystkich osób, które chcą założyć własną firmę. W ciągu 6 miesięcy (15.10.2002 – 9.04.2003) ze szkolenia tego skorzystały 8 223 osoby.

Prognozuje się, że liczba odbiorców szkolenia e-learning „I Ty przedsiębiorco możesz otrzymać dotację” wśród grupy docelowej w czasie trwania projektu (od opublikowania 10.04 – do 20.06.2003 r.) wyniesie ok. 1 200 użytkowników.

http://www.biznespartner.pl

Sylwester KozakBezpłatne szkolenie o dotacjach w biznespartner.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.