Bezpłatne Wi-Fi Dialogu

Telefonia DIALOG uruchomiła hot-spot w otoczeniu Biura Obsługi Klienta na wrocławskim Rynku. Bezprzewodowy dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi będzie do końca 2004 roku bezpłatny.

Dialnet Bezprzewodowy stanowi testową fazę projektu komercyjnego świadczenia usług dostępu bezprzewodowego do Internetu. Potrwa do końca 2004 roku i w tym okresie będzie bezpłatny. Hot-spot – umiejscowiony we wrocławskim Biurze Obsługi Klienta (Rynek 27) umożliwia korzystanie z zasobów Internetu w otoczeniu tego miejsca.

Aby skorzystać z usługi Dialnet Bezprzewodowy wystarczy posiadać przenośny komputer PC lub terminal PDA (Pocket PC, Palmtop) wyposażony w adapter Wi-Fi (standard 802.11b). Po podłączeniu do sieci Internet użytkownik otrzyma adres IP, przydzielony dynamicznie przez serwer DHCP Dialogu. Następnie należy uruchomić przeglądarkę WWW i wejść na stronę logowania do sieci Wi-Fi Dialogu (wifi.dialog.pl), dedykowanej dla dostępu bezprzewodowego, a potem zarejestrować się wypełniając zamieszczony tam formularz. Ustalone w trakcie rejestracji login i hasło można potem wielokrotnie wykorzystywać przy kolejnych wizytach w Internecie na wrocławskim Rynku.

Dialog Wi-Fi zapewnia łatwy i szybki dostęp do zasobów sieci WWW. Transmisja danych odbywa się z prędkością 11Mb/s, a czas trwania sesji internetowej nie jest ograniczany.

„To nasza propozycja dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność, optymalna oferta na letnie dni i nasza wakacyjna niespodzianka dla wrocławian” – mówi Tadeusz Kostka, prezes zarządu spółki.

Obecnie spółka obsługuje 425 tys. abonentów; 78 tys. korzysta z oferty dostępu do Internetu

http://www.dialog.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top