Bezpłatne Wi-Fi Dialogu

Opublikowano: 30 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Telefonia DIALOG uruchomiła hot-spot w otoczeniu Biura Obsługi Klienta na wrocławskim Rynku. Bezprzewodowy dostęp do Internetu w technologii Wi-Fi będzie do końca 2004 roku bezpłatny.

Dialnet Bezprzewodowy stanowi testową fazę projektu komercyjnego świadczenia usług dostępu bezprzewodowego do Internetu. Potrwa do końca 2004 roku i w tym okresie będzie bezpłatny. Hot-spot – umiejscowiony we wrocławskim Biurze Obsługi Klienta (Rynek 27) umożliwia korzystanie z zasobów Internetu w otoczeniu tego miejsca.

Aby skorzystać z usługi Dialnet Bezprzewodowy wystarczy posiadać przenośny komputer PC lub terminal PDA (Pocket PC, Palmtop) wyposażony w adapter Wi-Fi (standard 802.11b). Po podłączeniu do sieci Internet użytkownik otrzyma adres IP, przydzielony dynamicznie przez serwer DHCP Dialogu. Następnie należy uruchomić przeglądarkę WWW i wejść na stronę logowania do sieci Wi-Fi Dialogu (wifi.dialog.pl), dedykowanej dla dostępu bezprzewodowego, a potem zarejestrować się wypełniając zamieszczony tam formularz. Ustalone w trakcie rejestracji login i hasło można potem wielokrotnie wykorzystywać przy kolejnych wizytach w Internecie na wrocławskim Rynku.

Dialog Wi-Fi zapewnia łatwy i szybki dostęp do zasobów sieci WWW. Transmisja danych odbywa się z prędkością 11Mb/s, a czas trwania sesji internetowej nie jest ograniczany.

„To nasza propozycja dla osób ceniących sobie swobodę i niezależność, optymalna oferta na letnie dni i nasza wakacyjna niespodzianka dla wrocławian” – mówi Tadeusz Kostka, prezes zarządu spółki.

Obecnie spółka obsługuje 425 tys. abonentów; 78 tys. korzysta z oferty dostępu do Internetu

http://www.dialog.pl

Sylwester KozakBezpłatne Wi-Fi Dialogu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.