Bezpłatny Hot-Spot we Wrocławiu

Air Bites Polska – międzynarodowy dostawca szybkiego Internetu – bezpłatnie zainstalował Hot-Spot we wrocławskim Cafe Bar Paparazzi. Posiadający laptopy, miłośnicy bezstresowej pracy w miłej atmosferze, od początku lutego mogą w Paparazzi bez ograniczeń korzystać z darmowego dostępu do Internetu.

'Jest to nasz pierwszy bezpłatny Hot-Spot we Wrocławiu (ścisłe centrum, ulica: Rzeźnicza 32/33), lecz mamy nadzieję, że będzie ich więcej. Wszystko zależy od właścicieli lokali gastronomicznych. Jeśli zwrócą się do nas z prośbą o udostępnienie sprzętu z pewnością postaramy się ją spełnić.’ – mówi Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska Sp. z o. o.. 'Zależy nam na promowaniu jak największej dostępności Internetu w Polsce. Dlatego byliśmy głównym sponsorem krakowskiej 'Akcji kawa. Pracuj w knajpie’, otworzyliśmy darmową kafejkę internetową dla Krakowian (róg ulic Sebastiana i Gertrudy), a teraz w pewnym sensie kontynuujemy krakowską akcję we Wrocławiu’ – dodaje.

Air Bites we Wrocławiu, podobnie jak w Krakowie, chce promować nowatorski, bezstresowy styl życia i pracy, który umożliwiają nowoczesne technologie. Firma proponuje wyjście z biura lub domu i pracę na luzie wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę, byleby z dostępem do Internetu. Tylko, że w Krakowie sam pomysłodawca Akcji kawa – it.wkrakowie.org szukał lokali, chętnych do udostępnienia swoim Klientom Internetu. Natomiast we Wrocławiu jest odwrotnie, to Cafe Bar Paparazzi pierwszy wystąpił do Air Bites z prośbą o zainstalowanie Hot-Spot. Jak twierdzi Rafał Pasterczyk – Air Bites jest otwarty na kolejne tego typu propozycje.

http://www.airbites.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top