Bezpłatny Internet w Pizza Hut i KFC

AmRest uruchomił największą w Europie Środkowo-Wschodniej sieć punktów bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu w sieciach restauracji wszystkich swoich marek – Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks, freshpoint i Rodeo Drive.
Sieć, zbudowana w oparciu o technologię Wi-Fi, została wykorzystana do budowy hot-spotów na terenie wszystkich 290 restauracji zarządzanych przez AmRest, działających w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech. Tym samym KFC – sieć restauracji Quick Service Restaurants (186 restauracji w regionie) wraz z Pizza Hut – siecią restauracji Casual Dining (80 restauracji w regionie) stały się największym dostawcą bezprzewodowego Internetu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

„Klientami KFC są w znacznej mierze przedstawiciele „generacji Internetu”. Chcemy wyjść im naprzeciw oferując nie tylko zawsze świeże dania z kurczakiem, ale również możliwość bezpłatnego korzystania z Internetu, podłączenia swoich urządzeń PDA, korzystania z poczty i komunikatorów czy też zapoznania się z porcją najświeższych informacji.” – powiedziała Anna Bednarska, Brand Manager marki KFC w AmRest.

„Wprowadzając bezprzewodowy system dostępu do Internetu na terenie wszystkich naszych restauracji mieliśmy na uwadze fakt, że nasi Klienci, coraz częściej korzystający z oferty lunchowej Pizza Hut, chcą mieć w tym czasie stały dostęp do kluczowych informacji ze świata, na przykład poprzez urządzenia typu BlackBerry, czy inne telefony multimedialne.” – mówi Urszula Mucha, Marketing Manager marki Pizza Hut w AmRest. „Zdajemy sobie sprawę, ze stały dostęp do informacji, nawet w trakcie lunchu, odgrywa coraz większą rolę przy wyborze restauracji. Cieszymy się, że mamy możliwość zaspokojenia kolejnej potrzeby naszych Klientów.” – dodaje Urszula Mucha.

Bezprzewodowa sieć Wi-Fi AmRestu zbudowana w oparciu o technologię 802.11g obejmować będzie swoim zasięgiem zarówno przestrzeń samych restauracji, jak i ogródków restauracyjnych.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry