Burger King

Burger King ujawnił blogera

Ogłoszenie chęci współpracy z tajemniczym blogerem oraz ujawnienie budżetu akcji wzbudziło wiele komentarzy oraz emocji. Blogerem, z którym marka Burger King nawiązała współpracę w ramach projektu komunikacyjnego, jest autor bloga Kominek.in oraz Kominek.tv.

W Burger King walka do ostatniej kropli sosu

4 sierpnia w restauracjach Burger King startuje konkurs, w którym można wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe. Odbywa się on pod hasłem „Gringo i Gaucho walczą ZaŻarcie. Do ostatniej kropli sosu” i związany jest z promocją dwóch nowych burgerów: ostrego Gringo oraz łagodniejszego Gaucho.

Burger King apeluje do ludzi show-biznesu

Burger King, w Dniu Najlepszych Przyjaciół, wysyła apel do ludzi show-biznesu: schowajcie wszelkie urazy i pretensje, i okażcie sobie więcej życzliwości i wyrozumiałości.

Wszechburger.pl: kto pyta nie jest głodny

Jaki jest sens życia? Dlaczego mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? Czy lato będzie w tym roku gorące? Te i wiele innych pytań można zadać Whopperowi Wszechburgerowi, siedzącemu na tronie władcy, głównemu bohaterowi kampanii promocyjnej sieci Burger King, w internetowym serwisie www.wszechburger.pl.

Scroll to Top