Bezpłatny kurs angielskiego od Jobexpress.pl

Każdy, kto w okresie od 30 marca do 14 kwietnia 2009 roku zarejestruje się i umieści swoje CV na portalu pracy Jobexpress.pl, bezpłatnie otrzyma miesięczny kurs języka angielskiego.

Kurs został przygotowany specjalnie dla użytkowników portalu Jobexpress.pl przez lektorów z Centrum Językowo-Tłumaczeniowego Lemon School. Lekcje będą przesyłane na adres mailowy uczestnika szkolenia co drugi dzień, poczynając od 15 kwietnia i obejmować będą tematykę oraz słownictwo przydatne w procesie rekrutacyjnym.

„Obserwujemy, że coraz więcej pracodawców wymaga przygotowania dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim. Zdecydowaliśmy się na tę akcję, by pomóc ludziom przygotować się do procesu rekrutacyjnego. Liczymy, że dzięki temu więcej użytkowników naszego portalu będzie w stanie przygotować profesjonalny zestaw dokumentów, które pozytywnie wpłyną na wizerunek aplikanta podczas rekrutacji.” – mówi Agnieszka Wiącek, Menedżer portalu Jobexpress.pl.

Aby otrzymać bezpłatny kurs języka angielskiego, należy zarejestrować swoje CV w bazie portalu Jobexpress.pl, w terminie od 30 marca do 14 kwietnia 2009 roku. Akcja skierowana jest do osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z języka angielskiego o tematy związane z pracą i procesem rekrutacyjnym. Kurs obejmie słownictwo przydatne podczas ubiegania się o pracę, zasady pisania CV i listów motywacyjnych po angielsku, zwroty wykorzystywane podczas rozmów kwalifikacyjnych, a także ciekawe słownictwo związane z pracą.

Jobexpress.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top