Bezprzewodowo w Veracomp

Szerokopasmowy koncentrator zdalnego dostępu firmy Paradyne, który umożliwia przesyłanie danych zgodnie ze standardem ADSL2+ pojawił się w ofercie Veracomp.

Nowy produkt Paradyne o nazwie Remote BAC (Broadband Access Concentrator) skierowany jest do dostawców usług internetu i operatorów telekomunikacyjnych. Umożliwi im wdrożenie zaawansowanej technologii szerokopasmowego dostępu do internetu w zdalnych lokalizacjach. Urządzenie pozwala świadczyć usługi transmisji danych, głosu i wideo w standardzie ADSL2+.

Remote BAC jest pierwszą w branży platformą ADSL2+, którą można zasilać za pośrednictwem linii dzierżawionych. Urządzenie zapewnia przepustowość do 29Mbps z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury telefonicznej. Dodatkowo, Remote BAC może być skonfigurowany zarówno w opatentowanej przez Paradyne technologii ReachDSL, jak i w standardowej SHDSL.

Zaprojektowany zgodnie z branżowymi standardami, Paradyne Remote BAC charakteryzuje się modularną budową oraz kompaktową, wodoodporną obudową, która może zostać umocowana również na ścianie.

Cena Paradyne Remote BAC jest uzależniona od ilości linii DSL, które koncentrator będzie obsługiwał.

http://www.veracomp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top