Bezprzewodowy Internet NASK w Poznaniu i okolicach

NASK intensywnie rozbudowuje sieć łączności bezprzewodowej: w Poznaniu zainstalowana została kolejna stacja bazowa systemu radiowego dostępu do sieci, pracująca w koncesjonowanym paśmie radiowym 3,6 – 3,8 GHz.
NASK, na bazie systemu radiowego, oferuje klientom biznesowym usługi transmisyjne ze swojego portfolio: szerokopasmowy dostęp do Internetu, sieci korporacyjne, usługi telefonii stacjonarnej oraz łącza cyfrowe z zachowaniem parametrów gwarantowanych umowami SLA.

Zasięg stacji bazowej znajdującej się w Poznaniu wynosi około 30 km. Usługi NASK świadczone drogą radiową będą więc dostępne dla firm mających swe siedziby nie tylko w centrum miasta, ale również na jego obrzeżach oraz w okolicach Poznania: w Kostrzyniu, Kórniku, Swarzędzu, Luboniu i innych miejscowościach.

Wykorzystywany przez NASK system VectaStar zapewnia nie tylko najwyższą jakość transmisji, wykazuje on też wyjątkowo wysoką odporność na zmiany warunków atmosferycznych.

Anteny NASK działają już w Warszawie, Trójmieście, aglomeracji katowickiej i Krakowie. W najbliższym czasie do sieci bezprzewodowej podłączane będą kolejne miasta Polski.

www.nask.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry