BGŻ w Money.pl

Serwis Finansowy Money.pl rozszerzył zakres produktów finansowych oferowanych w ramach Platformy Transakcyjnej Money.DIRECT podpisując umowę o współpracy z kolejnym partnerem – Bankiem Gospodarki Żywnościowej S.A. Współpraca skupia się na promowaniu produktów działu bankowości detalicznej Integrum BGŻ wśród 100.000 stałych użytkowników Money.pl. Internauci mają również możliwość porównania oferty Integrum z produktami dotychczas oferowanymi za pośrednictwem Platformy Transakcyjnej Money.DIRECT.

Oferta Integrum BGŻ na Platformie Transakcyjnej Money.DIRECT to dwa rodzaje rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych IntegrumKonto i e-Integrum oraz nowego produktu banku e-skalacja, który jest rachunkiem oszczędnościowym płatnym na każde żądanie, charakteryzującym się wysokim oprocentowaniem zgromadzonych na nim środków.

Bank Gospodarki Żywnościowej jest 19 podmiotem, z jakim wortal Money.pl podpisał umowę o współpracy w zakresie prezentowania i oferowania produktów finansowych za pośrednictwem Money.DIRECT. Dzięki temu platforma Money.DIRECT umocniła się na pozycji lidera wśród tego typu projektów w polskim internecie.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry