Biuletyn Prawny na stronach www.lakron.pl

Opublikowano: 26 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W serwisie internetowym firmy Lakron Polska pojawiła się nowa rubryka tematyczna – Biuletyn Prawny. Dział traktuje głównie o aktualnych wydarzeniach z dziedziny prawa i przedstawia użyteczne informacje o tym co nowego weszło w życie lub za chwilę zacznie obowiązywać. Biuletyn podzielony jest na sekcje, dzięki którym użytkownik może szybko znaleźć interesujące go informacje:
Dzienniki Ustaw
Projekty ustaw znajdujące się w Sejmie
Z Posiedzeń Rady Ministrów
Ustawy podpisane przez Prezydenta RP
Orzecznictwo
Wchodzi w życie

W najbliższym czasie udostępniona zostanie także mini baza aktów prawnych, a także publikacje i komentarze twórców działu.

Serwis jest redagowany przez specjalistów Biura Pomocy Prawnej Grupy Lakron – K.Gonciarz Spółka Komandytowa.

„Biuletyn Prawny ma pomóc naszym Klientom i współpracownikom podejmować lepsze decyzje. Mamy nadzieję, że będzie to użyteczne narzędzie, które ułatwi Użytkownikom orientację w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i znacząco wpłynie na jakość kontaktów z naszą firmą.” – powiedziała Agnieszka Nowacka, Kierownik Biura Pomocy Prawnej.

http://www.lakron.pl

Sylwester KozakBiuletyn Prawny na stronach www.lakron.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.