'Biznes' w TVP2 najpopularniejszym programem ekonomicznym

Emitowany w telewizyjnej ‘Dwójce’ program ‘Biznes’ osiągnął 4 lipca rekordową oglądalność. Program obejrzało 3 miliony 650 tysięcy widzów (przy 38% udziałów – dane: TNS OBOP). ‘Biznes’ realizowany przy współpracy z ‘Pulsem Biznesu’ ma największą oglądalność wśród wszystkich programów telewizyjnych o tematyce ekonomicznej w Polsce.

Program emitowany jest w ‘Dwójce’, po głównym wydaniu ‘Panoramy’ ok. godz. 22.20 od poniedziałku do piątku. Ten 3-minutowy magazyn jest ekonomicznym podsumowaniem dnia. Zawiera siedem informacji biznesowych z kraju i ze światowych rynków oraz notowania dolara i euro, WIG i dane na temat obrotów na giełdzie, czasami także ceny paliw.

‘Biznes’ pokazuje przykłady udanych przedsięwzięć, ale także absurdy prawne i kontrowersyjne pomysły urzędników i polityków. W piątki w programie pojawia się komentarz redaktora z ‘Pulsu Biznesu’, a w tygodniu można także usłyszeć opinie innych ekspertów. Program nadawany jest od 6 września 2004 roku. Jego wydawcą jest Sławomir Matczak i powstaje we współpracy z Grzegorzem Brudzińskim, Janem Ciszeckim i Jackiem Fedorem z ‘Pulsu Biznesu’.

‘Puls Biznesu’ od 2003 roku współpracuje również z radiową Trójką przygotowując wspólnie Wiadomości Ekonomiczne nadawane w Programie III PR od poniedziałku do piątku w godzinach 8.31 i 17.31. W paśmie porannym z reguły wykorzystywane są najciekawsze materiały z aktualnego wydania dziennika. Po południu redakcje zajmują się analizą najbardziej gorących tematów dnia.

http://www.pb.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry