BiznesPartner.pl – portal wspierający biznes

Na początku grudnia ruszył nowy portal ekonomiczny http://www.biznespartner.pl adresowany do małych i średnich firm. Portal odnotowuje już ponad 20 tys. odsłon stron dziennie, co wskazuje na ogromne zainteresowanie jego zawartością merytoryczną. Podstawowym zadaniem portalu jest pomoc w rozwiązywaniu problemów firm sektora MSP oraz wspomaganie ich rozwoju.

Portal składa się z trzech zasadniczych części: informacyjnej, usługowej i komunikacyjnej. W części informacyjno-poradnikowej pod nazwą Twój Doradca omawiane są zagadnienia związane z prowadzeniem firmy m.in.: księgowość, podatki, finanse, zarządzanie pracownikami, marketing, relacje z urzędami oraz planowanie rozwoju firmy. Uzupełnieniem informacji są bazy teleadresowe, szablony dokumentów, kalkulatory.

Portal we współpracy z wyspecjalizowanymi doradcami prowadzi też dział profesjonalnych porad podatkowych. BiznesPartner.pl świadczy szereg usług biznesowych. Oferuje przedsiębiorstwom stworzenie stron WWW, dostęp do bazy ofert, przetargów, tablicy ogłoszeń. Prowadzi sklep internetowy z artykułami biurowymi, książkami o tematyce gospodarczej oraz upominkami.

Usługi i informacje oferowane są przez portal w ramach jednego z trzech abonamentów. Jednak wiele informacji, część narzędzi i niektóre usługi dostępne są dla wszystkich Internautów.

Właścicielami BiznesPartner.pl SA – operatora portalu – są Matrix.pl S.A, jeden z największych polskich producentów oprogramowania (m. in. popularnych pakietów SYMFONIAŽ i SYMFONIAŽ forte), oraz Pro Futuro SA, operator szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej – Infostrady Futuro.

Firma BiznesPartner.pl SA rozpoczęła działalność w czerwcu 2001 roku. Misją BiznesPartner.pl SA jest wspieranie działalności małych i średnich przedsiębiorstw
przez dostarczanie informacji, porad, usług i narzędzi komunikacji w oparciu o portal internetowy. Portal dostarcza praktycznej i popartej przykładami wiedzy wspomagającej prowadzenie małego i średniego biznesu.

http://www.biznespartner.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top