Blablacar debiutuje w Meksyku

Blablacar, platforma społecznościowa skupiająca osoby oferujące wspólne przejazdy, przejmuje konkurencyjną firmę Riders i debiutuje w Meksyku. Stanowisko Country Managera BlaBlaCar w Meksyku przejmie Alberto Padilla.

Specyfika lokalnego rynku to przede wszystkim wzrost cen paliwa w ciągu pięciu lat o 70 proc. i słabo rozwinięta infrastruktura kolejowa. To spowodowało sukces platformy Rides prowadzonej przez Alberto Padillę, Cristinę Palacios i Ignacio Cordero.

ekran 2015-04-27 o 09.56.53

W ostatnich kilku latach BlaBlaCar pokazał, że potrafi dynamicznie wchodzić na nowe rynki oraz wprowadzać na swojej platformie pionierskie rozwiązania budujące bezpieczeństwo i zaufanie wśród użytkowników. Połączenie naszego doświadczenia z doświadczeniem BlaBlaCar nada nową dynamikę aktywnej społeczności, którą zbudowaliśmy w Rides. Liczymy, że razem przekonamy jeszcze więcej osób do umawiania się przez serwis na wspólne, ekonomiczne podróże. Meksykanie są niesamowicie rozmowni – większość z nich pewnie wskaże poziom „BlaBlaBla” w swoich profilach w serwisie BlaBlaCar – powiedział Alberto Padilla, który obejmuje stanowisko Country Managera BlaBlaCar w Meksyku.

Po zeszłotygodniowym ogłoszeniu przejęcia niemieckiego serwisu Carpooling.com oraz przyłączeniu węgierskiego Autohop, BlaBlaCar obecny jest w 19 krajach na całym świecie: działa w krajach Beneluksu, w Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Turcji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii.

Niedawno przeprowadziliśmy wywiad z Michała Pawelcem, współzałożyciela BlaBlaCar.pl – zachęcamy do lektury!

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry