Blablacar debiutuje w Meksyku

Blablacar, platforma społecznościowa skupiająca osoby oferujące wspólne przejazdy, przejmuje konkurencyjną firmę Riders i debiutuje w Meksyku. Stanowisko Country Managera BlaBlaCar w Meksyku przejmie Alberto Padilla.

Specyfika lokalnego rynku to przede wszystkim wzrost cen paliwa w ciągu pięciu lat o 70 proc. i słabo rozwinięta infrastruktura kolejowa. To spowodowało sukces platformy Rides prowadzonej przez Alberto Padillę, Cristinę Palacios i Ignacio Cordero.

ekran 2015-04-27 o 09.56.53

W ostatnich kilku latach BlaBlaCar pokazał, że potrafi dynamicznie wchodzić na nowe rynki oraz wprowadzać na swojej platformie pionierskie rozwiązania budujące bezpieczeństwo i zaufanie wśród użytkowników. Połączenie naszego doświadczenia z doświadczeniem BlaBlaCar nada nową dynamikę aktywnej społeczności, którą zbudowaliśmy w Rides. Liczymy, że razem przekonamy jeszcze więcej osób do umawiania się przez serwis na wspólne, ekonomiczne podróże. Meksykanie są niesamowicie rozmowni – większość z nich pewnie wskaże poziom „BlaBlaBla” w swoich profilach w serwisie BlaBlaCar – powiedział Alberto Padilla, który obejmuje stanowisko Country Managera BlaBlaCar w Meksyku.

Po zeszłotygodniowym ogłoszeniu przejęcia niemieckiego serwisu Carpooling.com oraz przyłączeniu węgierskiego Autohop, BlaBlaCar obecny jest w 19 krajach na całym świecie: działa w krajach Beneluksu, w Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Turcji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii.

Niedawno przeprowadziliśmy wywiad z Michała Pawelcem, współzałożyciela BlaBlaCar.pl – zachęcamy do lektury!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top