Blogi w serwisie Sympatia.onet.pl

Serwis Sympatia.onet.pl na prośbę użytkowników wprowadził nową funkcję serwisu: blog, czyli internetowy pamiętnik.

Jest to kolejna nowość dynamicznie rozwijającego się serwisu randkowego w Onet.pl. Od 3 grudnia użytkownicy Sympatii mogą szukać on-line partnerów do sylwestrowej zabawy (akcja “Sylwester we dwoje”) . Użytkownicy serwisu Sympatia.onet.pl może teraz bezpłatnie założyć, na własnej stronie w serwisie sympatia.onet.pl, swój pamiętnik on-line. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu, mieć uzupełniony profil, oraz być członkiem Klubu Sympatii.

Blog jest integralną częścią serwisu randkowego w Onet.pl. Po założeniu bloga na stronie użytkownika pojawia się nowa zakładka, umożliwiająca wybór pomiędzy profilem a blogiem. Panel służy do przeglądania archiwalnych wpisów. Każdy wpis do bloga, opatrzony datą, może być komentowany przez innych Internautów. Dla wygody użytkowników na stronie pojawiają się domyślnie wpisy z obecnego miesiąca.

Internauta może zgodnie z życzeniem modyfikować wygląd graficzny własnego bloga za pomocą wbudowanego edytora lub bezpośrednia za pomocą kodu HTML. Domyślnie ustawiony jest styl pasujący do wyglądu serwisu. Internauta rezygnujący z prowadzenia pamiętnika on-line może w każdej chwili zablokować wyświetlanie bloga, korzystając z prostej instrukcji w ustawieniach strony.

http://sympatia.onet.pl/blog/

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry