Blogi w serwisie Sympatia.onet.pl

Opublikowano: 18 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis Sympatia.onet.pl na prośbę użytkowników wprowadził nową funkcję serwisu: blog, czyli internetowy pamiętnik.

Jest to kolejna nowość dynamicznie rozwijającego się serwisu randkowego w Onet.pl. Od 3 grudnia użytkownicy Sympatii mogą szukać on-line partnerów do sylwestrowej zabawy (akcja „Sylwester we dwoje”) . Użytkownicy serwisu Sympatia.onet.pl może teraz bezpłatnie założyć, na własnej stronie w serwisie sympatia.onet.pl, swój pamiętnik on-line. Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu, mieć uzupełniony profil, oraz być członkiem Klubu Sympatii.

Blog jest integralną częścią serwisu randkowego w Onet.pl. Po założeniu bloga na stronie użytkownika pojawia się nowa zakładka, umożliwiająca wybór pomiędzy profilem a blogiem. Panel służy do przeglądania archiwalnych wpisów. Każdy wpis do bloga, opatrzony datą, może być komentowany przez innych Internautów. Dla wygody użytkowników na stronie pojawiają się domyślnie wpisy z obecnego miesiąca.

Internauta może zgodnie z życzeniem modyfikować wygląd graficzny własnego bloga za pomocą wbudowanego edytora lub bezpośrednia za pomocą kodu HTML. Domyślnie ustawiony jest styl pasujący do wyglądu serwisu. Internauta rezygnujący z prowadzenia pamiętnika on-line może w każdej chwili zablokować wyświetlanie bloga, korzystając z prostej instrukcji w ustawieniach strony.

http://sympatia.onet.pl/blog/

Sylwester KozakBlogi w serwisie Sympatia.onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.