Bonair z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów

22 kwietnia Bonair SA podpisał umowę z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Przedmiotem umowy jest wykonanie intranetowego systemu wspomagającego zarządzanie zasobami oraz komunikacją wewnętrzną KPRM. Projekt ma być zrealizowany w ciągu 8 tygodni od daty podpisania umowy. Po zakończeniu umowy Bonair ma wspierać KPRM w obsłudze merytorycznej i technicznej wdrożonego systemu.Wartość umowy to blisko 493 000 zł.
Wdrożenie dotyczy produktu Microsoft Office SharePoint Server 2007, który jest wiodącą platformą służącą do budowy rozwiązań portalowych. System udostępnia użytkownikom m.in.: funkcje wspólnej pracy nad dokumentami z możliwością śledzenia zmian i wersjonowania, możliwość definiowania procedur przepływu pracy, harmonogramowania oraz synchronizacji zadań i kalendarza z systemem pocztowym. Funkcjonalności portalu związane z zarządzaniem treścią usprawniają proces komunikacji w organizacji i umożliwiają  budowanie spójnej bazy wiedzy.

SharePoint Server jest także doskonałym repozytorium raportów i analiz udostępniającym użytkownikom możliwość śledzenia wymaganych wskaźników na dedykowanej witrynie. System można łatwo integrować z aplikacjami działającymi w firmie oraz udostępniać ich funkcjonalność na portalu intranetowym.

www.bonair.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top