Boomerang Team z Q&A Consulting

Opublikowano: 22 października 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Q&A Consulting pozyskała nowego klienta. Od początku października rozpoczęła współpracę z największą agencją event marketingową w północno-wschodniej Polsce – Boomerang Team. Wspólnie podjęte przedsięwzięcia dotyczą kompleksowej obsługi w zakresie Public Relations oraz realizacji projektów w ramach komunikacji marketingowej.

Celem komunikacyjnym jest umacnianie wizerunku Boomerang Team jako lidera nie tylko w regionie Warmii i Mazur ale także na rynku ogólnopolskim. Boomerang Team zajmuje się przygotowaniem strategii, kompleksową organizacją imprez, akcji promocyjnych, kreacją i realizacją programów lojalnościowych oraz konkursów dla klientów. Specjalizuje się w imprezach integracyjnych, okolicznościowych, survivalu i team buildingu. Organizuje konferencje, kongresy i seminaria. Firma realizuje również kampanie reklamowe z wykorzystaniem wielu kanałów informacyjnych. Boomerang Team od lat kreuje nowe zjawiska i narzędzia w marketingu bezpośrednim, specjalizuje się głównie w szeroko rozumianych eventach.

Do głównych klientów BOOMERANG TEAM należą: Telekomunikacja Polska S.A., PTK Centertel Sp. z o.o., Polsat S.A., Procter&Gambel, GlaxoSmithKline, Styropol Sp. z o.o., Grupa Żywiec, Pepsi Cola General Botllers Poland, Maspex Wadowice Sp. z o.o., MeblePlast S.A., PSS Społem w Olsztynie, Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych, Zeelandia Super Bake.

'Branża szeroko pojętego event marketingu, w jakiej działa Boomerang Team, jest bardzo trudna, jeśli chodzi o skuteczne kształtowanie wizerunku. Jesteśmy liderem w branży, ale nasza marka jest rozpoznawalna tylko u naszych obecnych klientów. Chcemy pokazać nasze niekonwencjonalne pomysły i olbrzymie zaangażowanie w realizowane projekty. To z pewnością duże wyzwanie, jednak biorąc pod uwagę doświadczenie Q&A Consulting wierzę, że agencja ta sprosta zadaniu' – powiedział Robert Szulc, prezes agencji Boomerang Team.

Sylwester KozakBoomerang Team z Q&A Consulting

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.