Born2be debiutuje z autorską kolekcją

Sklep internetowy born2be.pl debiutuje z pierwszą autorską kolekcją pod marką Born2be Limited. Powstała we współpracy ze stylistami „Avanti” i to na stronach tego magazynu jest prezentowana po raz pierwszy.

Dotychczas na born2be.pl (AZAGroup) można było kupić ubrania, buty i akcesoria marek zewnętrznych. Sklep poszedł o krok dalej i stworzył własną linię modową dla kobiet. Ubrania z metką Born2be Limited przygotowali projektanci firmy we współpracy ze stylistami magazynu Avanti. Kolekcja została w całości wyprodukowana w Polsce.

Stworzenie własnej marki jest wpisane w strategię rozwoju born2be.pl. Poszerzamy asortyment o autorską, bardziej luksusową i limitowaną kolekcję. Takiej oferty brakowało w naszym portfolio. Ubrania Born2be Limited będą pojawiać się w naszym sklepie regularnie. Ich ceny to 149 zł i 159 zł za sukienki oraz 299 zł za garnitur – podkreśla Paulina Ciecierska, Brand Manager Born2be.

Born2be debiutuje z autorską kolekcją 1

Sesja promująca linię Born2be Limited x Avanti została zrealizowana w Gdyni. Nadmorskie zdjęcia wykonał Andrzej Belina-Brzozowski. Stylizacja: Sebastian Gąsienica-Łuszczek, dyrektor kreatywna Oliwia Grochal. 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top