BPSC i Fargo: Internetowe partnerstwo

BPSC SA, producent systemu klasy ERP Impuls BPSC, nawiązał współpracę z firmą FARGO, zajmującą się komercyjnym wykorzystaniem technologii internetowych i mobilnych. Celem partnerstwa jest wspólna realizacja projektów w przedsiębiorstwach zainteresowanych budową systemów handlu elektronicznego (e-commerce) i handlu mobilnego (m-commerce).

Nawiązana współpraca jest efektem dążenia firmy BPSC do dostarczania użytkownikom swojego systemu rozwiązań umożliwiających swobodną pracę w dowolnym środowisku. System Impuls BPSC już od dłuższego czasu jest do tego przygotowywany. W 2001 roku firma wprowadziła na rynek moduł handlu elektronicznego, w tym roku zaprezentowała aplikację mobilną opartą o palmtopy.

Umowa z Fargo jest zgodna z przyjętą strategią rozwoju BPSC. Pozwoli firmie znacznie rozbudować swój potencjał w zakresie technologii internetowych i zaoferować klientom realizację kompleksowych projektów obejmujących wdrożenie ERP i budowę na jego bazie profesjonalnych systemów handlu elektronicznego i mobilnego. Dzięki wiedzy i doświadczeniu „internetowego” partnera możliwe będzie opracowanie nawet bardzo indywidualnych rozwiązań. BPSC i Fargo pracują obecnie m.in. nad Internetowym Systemem Dystrybucji dla firm handlowych opartym o telefony komórkowe. Dzięki aplikacji mobilnej uruchomionej na telefonie handlowca możliwe będzie np. sprawdzenie dostępnych stanów magazynowych, stanu zadłużenia kontrahenta, zarezerwowanie partii towaru czy monitorowanie przesyłek.

Obie firmy liczą, że ogromne korzyści z wykorzystania Internetu i technologii mobilnych, do których należą m.in. obniżka kosztów, usprawnienie kontaktu między oddziałami czy poprawa współpracy z pracownikami i kontrahentami, przekonają klientów. Podkreślają, że wg badań SMG/KRC Poland Media, już w tej chwili z Internetu korzysta ponad 27 proc. Polaków w wieku 15 – 75 lat.

http://www.bpsc.com.pl
http://www.fargo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top