BrandCampaign na stronie internetowej AHA

Jak zbudować silny brand, który wyróżni produkt spośród konkurencji? Już od dziś wszystko o BrandCampaign© na stronie internetowej aha.com.pl.

Dzisiaj właśnie brand staje się 'wyróżnikiem', elementem gwarantującym satysfakcję z wyboru produktu czy usługi.

'Ze względu na duże zainteresowanie kampanią na rzecz budowy brandów BrandCampaign© oraz liczne zapytania, zarówno ze strony klientów, jak i ludzi z branży, postanowiliśmy zawiesić na naszej stronie internetowej, stworzony w całości przez nas, pionierski projekt BrandCampaign©. Chcemy być ambasadorami na rzecz budowy dobrych, a tym samym mocnych brandów. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.aha.com.pl ' – mówi Jarosław Betlej, Prezes AHA.

Serwis BrandCampaign© dostępny jest ze strony głównej aha.com.pl. W tym serwisie znalazły się artykuły publikowane w prasie, bazujące na dotychczasowych doświadczeniach AHA związanych z przygotowaniem kampanii brandingowych dla klientów.

AHA wchodzi w skład grupy komunikacyjnej o tej samej nazwie, obok Estimage Public Relations oraz Upstream – agencji interaktywnej. Ich połączone możliwości składają się na gwarancję wyspecjalizowanej obsługi w każdym zakresie branży komunikacyjnej.

http://www.aha.com.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry