Branżowy Katalog Ofert dla branży paliwowej – nowa usługa e-petrol.pl

Wrocławska firma e-petrol.pl Sp. z o.o., specjalizująca się w dostarczaniu informacji i usług internetowych uczestnikom rynku paliw, uruchomiła na swoim portalu, obok działającej już Giełdy Paliw, nową usługę – Branżowy Katalog Ofert. BKO pomaga w nawiązywaniu kontaktów handlowych i doskonałe narzędzie pozwalające na kojarzenie kontrahentów z klientami w branży paliwowej.

Spółka e-petrol.pl wykorzystuje technologie GSM i nowoczesne narzędzia internetowe do zwiększania efektywności obsługi kontaktów handlowych. Temu służyć ma przede wszystkim Branżowy Katalog Ofert – usługa, która nie tylko pomaga w nawiązywaniu kontaktów handlowych, ale stanowi też doskonałe narzędzie pozwalające na zmniejszenie kosztów dotarcia do nowych kontrahentów.

Zasada działania Branżowego Katalogu Ofert jest prosta. Sprzedająca przez BKO firma określa obszar działania i sposób, w jaki chce być informowana o wszystkich nowych zapytaniach ofertowych klientów np.: e-mail, SMS lub fax. Podaje informacje o profilu swojej działalności, zaznaczając rodzaj oferowanych przez siebie towarów i usług. Po zarejestrowaniu się otrzymuje od e-petrol.pl swoje hasło dostępu do BKO, które umożliwia jej przeglądanie zapytań ofertowych, złożonych przez inne firmy poszukujące wykonawców usług lub dostawców. Po wejściu do systemu e-petrol.pl oferent znajdzie wszelkie potrzebne informacje na temat klienta i jego potrzeb.

Klienci składający zapytania ofertowe na towary i usługi mogą również kontrolować cały proces napływania ofert sprzedawców i zapoznawać się z ich treścią bezpośrednio w BKO. Kiedy minie czas obowiązywania zapytania, wystarczy porównać oferty sprzedających i podjąć decyzję – wybrać najkorzystniejszą ofertę. Można na nią odpowiedzieć za pośrednictwem systemu e-petrol.pl (przez e-mail lub SMS). Inna droga to bezpośredni kontakt z oferentem.

Nowa usługa e-petrol.pl pozwala dotrzeć sprzedającym do wyselekcjonowanej grupy docelowej kilku tysięcy podmiotów z branży paliwowej. I tym właśnie Branżowy Katalog Ofert różni się od innych, dostępnych na rynku rozwiązań skierowanych do szerokich grup anonimowych firm.

Sukces każdej firmy zależy od tego, czy potrafi ona zaznaczyć swoją obecność na rynku, docierać ze swoimi produktami do jak największej liczby odbiorców i pozyskiwać nowych klientów. Branżowy Katalog Ofert – proponowany przez e-petrol.pl – jest narzędziem, które umożliwia realizację tych fundamentalnych założeń firmom branży paliwowej.

http://www.e-petrol.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top