Bundesliga.pl pomaga

Opublikowano: 25 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis piłkarski bundesliga.pl został oficjalnym partnerem medialnym w Polsce strony internetowej Fundacji Krzysztofa Nowaka – byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, którego karierę przerwała okrutna choroba.

Zachęcamy wszystkich sympatyków sportu (i nie tylko) do odwiedzania specjalnej strony nowak-stiftung.de. Przeczytać tam można między innymi o Krzysztofie, fundacji i chorobie, z którą były reprezentant Polski walczy już od ponad dwóch lat. Na stronie można także znaleźć zdjęcia i informacje o karierze Krzysztofa Nowaka, jego rodzinie i przebiegu choroby.

Wszyscy chętni gotowi pomóc Krzysztofowi Nowakowi mogą wpłacać pieniądze na specjalne „Spendenkonto”, do którego link znajdziemy na stronie.

„Ja nigdy już nie zagram w piłkę, ale moi koledzy dają mi siłę” (Krzysztof Nowak).

http://www.bundesliga.pl

Sylwester KozakBundesliga.pl pomaga

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.