Business Angel Seedfund inwestuje w CHCE.TO

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w internetowy serwis CHCE.TO umożliwiający tworzenie list życzeń (wishlist). Pod adresem www.chce.to pojawiła się testowa wersja serwisu.
Fundusz Business Angel Seedfund zainwestował w CHCE.TO – innowacyjny projekt internetowy młodych przedsiębiorców z Żar. Nowopowstała spółka CHCE.TO udostępniła pod adresem www.chce.to testową wersję serwisu, który jest nowoczesnym narzędziem do tworzenia list prezentów, okazyjnych list zakupowych czy list marzeń.

„Serwis umożliwia tworzenie i udostępnianie w Internecie listy rzeczy, które chcielibyśmy posiadać” – tłumaczy Marek Małachowski, twórca przedsięwzięcia – „W ten sposób łatwiej będzie naszym znajomym zdecydować, co kupić nam w prezencie. Są dziesiątki okazji, w których można będzie wykorzystywać CHCE.TO. Zaczynając od Pierwszej Komunii i ślubu, a kończąc na rocznicach, urodzinach czy listach podarunków na każdą okazję.”

Podstawowym źródłem przychodu spółki CHCE.TO ma być udział w rynku e-commerce oraz publikowanie reklam. Potencjalnymi użytkownikami serwisu są wszyscy aktywni internauci. Zarówno osoby, które chcą podzielić się z innymi listą swoich marzeń jak i ich bliscy, którzy zastanawiając się nad prezentem dla nich zajrzą na CHCE.TO w poszukiwaniu inspiracji. Dodatkowe funkcje, które będą czekać na użytkowników to na przykład regularnie tworzone rankingi najbardziej pożądanych produktów.

„Szukamy innowacyjnych projektów w które moglibyśmy zainwestować również dużo większe kwoty. Do CHCE.TO przekonał nas sprawdzony model biznesowy, na którym oparte są podobne serwisy działające na świecie” – komentuje Maciej Grabski, prezes Business Angel Seedfund.

Całkowita zakładana kwota inwestycji funduszu to 500.000 zł. Plany finansowe zakładają osiągnięcie rentowności spółki w ciągu pierwszego roku działalności. Projekt jest kolejną inwestycją funduszu zalążkowego założonego i zarządzanego przez grupę znanych przedsiębiorców – m.in. Macieja Grabskiego, Jędrzeja Wittchena, Jacka Kawalca i Macieja Dudę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry