Business Angel Seedfund inwestuje w CHCE.TO

Business Angel Seedfund, fundusz zalążkowy aniołów biznesu, zainwestował w internetowy serwis CHCE.TO umożliwiający tworzenie list życzeń (wishlist). Pod adresem www.chce.to pojawiła się testowa wersja serwisu.
Fundusz Business Angel Seedfund zainwestował w CHCE.TO – innowacyjny projekt internetowy młodych przedsiębiorców z Żar. Nowopowstała spółka CHCE.TO udostępniła pod adresem www.chce.to testową wersję serwisu, który jest nowoczesnym narzędziem do tworzenia list prezentów, okazyjnych list zakupowych czy list marzeń.

„Serwis umożliwia tworzenie i udostępnianie w Internecie listy rzeczy, które chcielibyśmy posiadać” – tłumaczy Marek Małachowski, twórca przedsięwzięcia – „W ten sposób łatwiej będzie naszym znajomym zdecydować, co kupić nam w prezencie. Są dziesiątki okazji, w których można będzie wykorzystywać CHCE.TO. Zaczynając od Pierwszej Komunii i ślubu, a kończąc na rocznicach, urodzinach czy listach podarunków na każdą okazję.”

Podstawowym źródłem przychodu spółki CHCE.TO ma być udział w rynku e-commerce oraz publikowanie reklam. Potencjalnymi użytkownikami serwisu są wszyscy aktywni internauci. Zarówno osoby, które chcą podzielić się z innymi listą swoich marzeń jak i ich bliscy, którzy zastanawiając się nad prezentem dla nich zajrzą na CHCE.TO w poszukiwaniu inspiracji. Dodatkowe funkcje, które będą czekać na użytkowników to na przykład regularnie tworzone rankingi najbardziej pożądanych produktów.

„Szukamy innowacyjnych projektów w które moglibyśmy zainwestować również dużo większe kwoty. Do CHCE.TO przekonał nas sprawdzony model biznesowy, na którym oparte są podobne serwisy działające na świecie” – komentuje Maciej Grabski, prezes Business Angel Seedfund.

Całkowita zakładana kwota inwestycji funduszu to 500.000 zł. Plany finansowe zakładają osiągnięcie rentowności spółki w ciągu pierwszego roku działalności. Projekt jest kolejną inwestycją funduszu zalążkowego założonego i zarządzanego przez grupę znanych przedsiębiorców – m.in. Macieja Grabskiego, Jędrzeja Wittchena, Jacka Kawalca i Macieja Dudę.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry