Business Angel Seedfund ze Startups.pl

Inwestycyjny fundusz zalążkowy Business Angel Seedfund nawiązał współpracę z serwisem Startups.pl prezentującym innowacyjne projekty internetowe.

Współpraca między funduszem Business Angel Seedfund, a Startups.pl ma charakter merytoryczny. Będzie dotyczyć oceny przez fundusz nowych projektów zgłaszanych do Startups.pl przez ich twórców. Celem jest wyłanianie najciekawszych projektów – zarówno od strony biznesowej, jak też od strony koncepcyjnej i realizacyjnej. Dotychczasowi użytkownicy serwisu Startups.pl zyskają dzięki temu możliwość zapoznania się z oceną atrakcyjności wybranych projektów od strony inwestora. Współpracę rozpoczyna publikacja na stronach Startups.pl regularnych podsumowań zawierających oceny wybranych projektów zgłoszonych do serwisu.

„Cieszymy się, że na rynku polskim powstaje coraz więcej przedsięwzięć internetowych. Część z nich jest tworzona na podstawie solidnego biznes planu, część to po prostu realizacja swoich marzeń bez troski o zyski. Patrzymy na projekty z każdej strony i oceniamy je pod względem pomysłu, wykonania i możliwości przyszłego rozwoju” – komentuje Tomasz Woźniak, członek zarządu Business Angel Seedfund odpowiedzialny za inwestycje funduszu w projekty internetowe – „Wiemy jednak, że prawdziwy sukces wymaga ciężkiej pracy i rzetelnego przygotowania i w tym mamy nadzieję pomóc twórcom nowych pomysłów we współpracy ze Startups.pl”

„Startups.pl jest adresowany do e-przedsiębiorców. Dzięki niemu każdy może pokazać swój pomysł i poprosić o ocenę innych” – dodaje Grzegorz Fiedoryszyn, twórca Startups.pl – „Współpraca z Business Angel Seedfund to dla użytkowników okazja do tego, żeby spojrzeć na swój projekt oczami inwestora”

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry