Business english przez SMS

Opublikowano: 12 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis nauka.pl oferuje pakiet usług z zakresu nauki business english. W zależności od preferencji użytkowników i wyboru usługi, nauka może być darmowa, albo rozszerzona o płatną wersję.

Każdy, kto zamówi z poziomu serwisu Nauka.pl lekcje business english, zostawiając swój adres mailowy, będzie otrzymywał codziennie bezpłatną lekcję z dwoma specjalistycznymi zwrotami, przykładowym zastosowaniem i ćwiczeniem utrwalającym ich przyswojenie. Lekcje podzielone są na cotygodniowe bloki tematyczne, np.: marketing, finanse, czy słownictwo nieformalne, a dotyczące business english.

Osoby, które chcą dodatkowo uzupełnić i poszerzyć swoją wiedzę, mogą skorzystać z nauki business english przez SMS. Za 9 zł można wykupić usługę otrzymywania SMSem 30 lekcji, zawierających wyrażenie, wraz z jego tłumaczeniem i przykładowym zastosowaniem. Pod koniec wysyłki, użytkownik dostaje adres strony internetowej, na której wypełnia test i sprawdza swoje postępy w nauce.

Z lekcji business english w Nauka.pl każdego dnia korzysta już przeszło 17 tys. subskrybentów. Wszyscy zainteresowani mogą ponadto korzystać z darmowej nauki angielskiego, niemieckiego i francuskiego – lekcje przesyłane są uczestnikom na ich adresy mailowe codziennie, lub raz w tygodniu – w zależności od rodzaju kursu.

http://www.nauka.pl

Sylwester KozakBusiness english przez SMS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.