Byss.pl i Costa zapraszają do raju

Agencja byss.pl przygotowała dla Holdingu Hortex kolejny serwis produktowy, tym razem dedykowany linii napojów owocowych Costa. Dzięki witrynie www.prostozraju.pl można odbyć słoneczną wycieczkę na wirtualny archipelag wysp Costa.

Głównym celem serwisu jest poinformowanie konsumentów o loterii, która została przygotowana z okazji relaunchu marki Costa. Na zwycięzców czeka 1050 nagród (50 wycieczek na Costa Brava lub Costa Calma oraz 1000 ręczników plażowych).

Byss.pl i Costa zapraszają do raju 1

– Otwierając karton z napojem Costa możemy natknąć się na niezwykłą niespodziankę – jeśli zamiast jednego z dwunastu soczystych smaków konsument odkryje wodę, to nie powinien składać w takiej sytuacji reklamacji, ale zachować opakowanie i zadzwonić w terminie od 15 listopada do 3 czerwca 2011 na specjalny numer, pod którym można uzyskać informację, jaka nagroda przysługuje za takie odkrycie – wyjaśnia Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny byss.pl.

W okresie od czerwca do końca września pięćdziesięciu szczęśliwców ma szansę wyjechać z rodziną na egzotyczne wakacje, zanim jednak nastanie lato, serwis www.prostozraju.pl ma pozwolić konsumentom marki Costa poczuć przedsmak wakacyjnego wypoczynku.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry