CA nawiązało współpracę z ComputerLand

Na mocy zawartej umowy firma ComputerLand uzyskała prawo sprzedaży produktów CA z grupy eHealth, służących do zarządzania wydajnością sieci. Porozumienie jest wyrazem, realizowanej przez CA, strategii sprzedaży wyłącznie poprzez partnerów. Umowa została podpisana na trzy lata.
„W interesie CA leży nawiązywanie kontaktów z wiodącymi na rynku firmami informatycznymi, których renoma i marka są znane polskiemu klientowi. Firma ComputerLand to czołowy dostawca rozwiązań IT w kraju i niewątpliwie nawiązanie z nią współpracy jest kolejnym ważnym krokiem w realizacji strategii CA.” – mówi Anna Erwińska, Marketing Manager, CA.

ComputerLand jest w Polsce pierwszym dystrybutorem najnowszej wersji rozwiązania CA – eHealth r6.0. Spółka ma ponad czteroletnie doświadczenie
w sprzedaży i implementacji poprzednich wersji tej aplikacji. Oprogramowanie to ułatwia swobodny wgląd w funkcjonowanie sieci dzięki potężnemu mechanizmowi, który umożliwia generowanie szczegółowych raportów o stanie i wydajności zasobów sieciowych. Odpowiadają one na pytania typu „what – if”, np. dają możliwość przewidzenia, co stanie się z wydajnością sieci, jeśli np. liczba pracowników ulegnie podwojeniu. eHealth raportuje również zgodność procesów
z SLA (Service Level Agreement). Usługodawca może za pomocą tych samych funkcjonalności raportować zgodność z SLA swoim klientom. eHealth r6.0 to zaawansowana aplikacja, zapewniająca najlepszą jakość w zakresie zarządzania wydajnością sieci.

„Bardzo cieszy nas nawiązanie współpracy z nowym właścicielem pakietu eHealth. Jestem przekonany, że najnowsza wersja eHealth będzie wyróżniała się najwyższą jakością, jaka zawsze cechowała produkty CA. To w połączeniu z ponad czteroletnim doświadczeniem firmy ComputerLand w zakresie wdrożeń poprzednich wersji pakietu musi zaowocować jeszcze większą liczbą zadowolonych klientów i wspólnym sukcesem rynkowym CA i ComputerLand.” – mówi Wojciech Goździk, Dyrektor Generalny odpowiedzialny między innymi za ofertę i wdrożenia w obszarze zaawansowanych systemów zarządzania, ComputerLand S.A.

www.ca.com/pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry