Cafe News w Web-Kiosku

Cafe News nawiązało współpracę z firmą Kosmo, która tworzy sieć terminali internetowych. Teraz nawet robiąc zakupy w centrum handlowym można przy pomocy Web-Kiosku zalogować się na swoją stronę Cafe News Web i sprawdzić prognozę pogody czy przejrzeć posty z ulubionego bloga.
Web-kioski można obecnie znaleźć nie tylko w centrach handlowych. Dostępne są także na dworcach gdzie czekając na pociąg możemy skorzystać z terminala i posłuchać audycji radiowej, włączyć internetowy kanał TV lub przejrzeć najnowsze oferty biur turystycznych. Trzeba wrzucić monetę i kliknąć w widoczne na stronie startowej logo Cafe News lub wpisać ręcznie w pasek przeglądarki adres http://cafenews.pl, a następnie zalogować się na swoim profilu.

Cafe News Web pozwala śledzić nowości w wielu serwisach na raz, bez konieczności ładowania stron, grafiki i oglądania reklam. Nowe wiadomości otrzymuje się automatycznie, praktycznie natychmiast po publikacji. Sami decydujemy co chcemy czytać i oglądać. To szczególnie przydatne w sytuacjach kiedy nam się spieszy.

– Tak właściwie na stronie możemy mieć wszystko. Oferty pracy w konkretnych regionach i zawodach, wyniki rozgrywek piłkarskich, nowinki towarzyskie czy notowania giełdowe. Najciekawsze jest to, że nie trzeba otwierać wielu stron internetowych i klikać w kilkadziesiąt linków, mamy wszystko w jednym miejscu. To pozwala oszczędzać czas i nie spóźnić się na pociąg – mówi Michał Lenkiewicz, wiceprezes firmy Cafe News.

Web-kioski to urządzenia samoobsługowe zapewniające dostęp do sieci w dowolnym miejscu i czasie, w 40 dostępnych językach. Pozwalają nie tylko na przeglądanie stron internetowych, ale również na korzystanie z komunikatorów i prowadzenie rozmów głosowych (dzięki wbudowanym głośnikom i mikrofonom). Po wrzuceniu monety uruchamia się przeglądarka internetowa, która działa przez określony czas (w zależności od wrzuconego nominału).

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry