Cafe News – znajdzie dla Ciebie pracę

Opublikowano: 9 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

Jeżeli szukasz pracy lub, w obecnej firmie czujesz się źle. Jeżeli brakuje Ci czasu na spokojne wypicie kawy, a co dopiero na żmudne przeszukiwanie ofert w Internecie możesz skorzystać z Cafe News.
Odkąd pojawił się pierwszy komputer ludzie zaczęli wykorzystywać go do ułatwiania sobie nie tylko pracy, ale również życia. Istnieje również wiele programów tworzonych specjalnie do realizacji codziennych potrzeb współczesnych internautów. Jednym z nich jest program ułatwiający pozyskiwanie profilowanych informacji. Profilowanych, to znaczy takich, które rzeczywiście interesują użytkownika i które są mu potrzebne.

Cafe News to ogólnodostępny, darmowy system. Program można ściągnąć ze strony www.cafenews.pl i zainstalować na swoim komputerze. Następnie w drzewku wystarczy zaznaczyć obszary tematyczne i strony WWW, z których chce się otrzymywać informacje. Cafe News nazywany jest agregatorem aktualności i działa wykorzystując technologię RSS.

Teraz w systemie pojawiła się prawdziwa gratka dla poszukujących pracy. Każdy użytkownik Cafe News może być automatycznie powiadamiany o ofertach pracy w interesującym go zawodzie, a także regionie. Cafe News dostarcza informacji o ofertach prezentowanych na największych polskich portalach: jobpilot.pl, pracuj.pl i jobs.pl. Wkrótce lista partnerów zostanie jeszcze poszerzona. W praktyce oznacza to, że internauta nie musi sam poszukiwać informacji o nowych ofertach pracy. Teraz zostaje o nich automatycznie powiadamiany, a dobrą wieść niesie wesoło mrugająca w pasku narzędzi pomarańczowa buźka.

Program Cafe News istnieje na rynku od kwietnia 2006 roku, i zainstalowało go ponad 60 tysięcy użytkowników. Rozwój systemu gwarantują umowy partnerskie w tym głównie wsparcie inwestorów strategicznych – portali: Bankier.pl, CHIP Online, e-kobiety.pl, INFOR.PL, jobpilot.pl, korba.pl, Marketing przy Kawie, MEDIARUN, Piar.pl, Sports.pl oraz partnera technologicznego- portalu: Netsprint.

www.cafenews.pl

Hanna LaskowskaCafe News – znajdzie dla Ciebie pracę

Podziel się!

O autorze

hania