Cafe News zwiększa pulę nagród

Od początku listopada uczestnicy konkursu organizowanego przez Cafe News mogą wygrać kilkaset nagród więcej. Wyprawa do Maroko i 1000 nagród trwa od 25 września.

Tak jak dotychczas internauci mogą szukać ukrytych ikon kawek w serwisach partnerów Cafe News. Nowością jest wprowadzenie rankingów dnia. Teraz codziennie można wygrać atrakcyjną nagrodę. Zbierane punkty są sumowane także w rankingach miesiąca oraz globalnym. Nagrodą główną w konkursie jest wyprawa 4×4 do Maroko dla dwóch osób.

Ponadto do zdobycia gadżety gwarantowane za tzw. kawki specjalne. Kliknięcie w ikonkę powoduje naliczanie 20 punktów oraz zdobycie nagrody gwarantowanej.

Akcja to propozycja dla tych, którzy lubią dobrą zabawę, a jednocześnie chcą być na bieżąco. Więcej na http://wyprawa.cafenews.pl.

Kawki można szukać między innymi na serwisach Chip.pl, Kozaczek.pl, Korba.pl, Medigo.pl, Mediarun.pl, Jobs.pl, Sport24.pl, Nuta.pl, Stopklatka.pl, Dziennik Internautów, Brief.pl, Newsline.pl, Waluty.com, Inwestycje.pl oraz Nf.pl.

www.wyprawa.cafenews.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top