Cały Internet na jednej stronie?

Najnowsza akcja marketingowa prowadzona przez Cafe News przekonuje, że w kilka minut można poskładać swój własny portal i mieć „cały Internet” w jednym miejscu. Jak to zrobić pokazano w kilkuminutowym filmie reklamowym, umieszczonym na stronie www.cafenews.pl. Wychodząca z portalu Cafe News Web postać zdradza w jaki sposób zaoszczędzić nawet godzinę dziennie. Dodaje odpowiednie kanały RSS, przestawia pola, ustawia zakładki. Film ma nie tylko charakter promocyjny, ale i edukacyjny. Uczy polskich internautów czym jest RSS.
Nadal niewiele osób zdaje sobie sprawę na czym polega Really Simple Syndication, czyli technika przesyłania nagłówków wiadomości. Trafiają one do tzw. czytników RSS, pozwalających śledzić nowości w wielu serwisach na raz, bez konieczności ładowania stron, grafiki i oglądania reklam. A skoro nie musimy surfować po kilkudziesięciu stronach dziennie w poszukiwaniu ciekawych newsów oszczędzamy czas i jesteśmy na bieżąco.

Akcja promocyjna dotyczy czytnika on-line, Cafe News Web. Jest to bezpłatne narzędzie, umożliwiające  „poskładanie” własnego portalu, przy pomocy którego możemy czytać newsy, słuchać radio, oglądać TV, przeglądać oferty pracy, śledzić aukcje internetowe, sprawdzić prognozę pogody i wyniki Lotto. To tylko niektóre z możliwości. Ostatnio Cafe News Web wzbogacono o moduł kalendarza i opcję dodawania terminów.

www.cafenews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry